K. Nacickaitės komandą sutrypė „Olympiakos“ krepšininkės

Ankaros „Nesibe Aydin“ komanda, kurioje žaidžia Kamilė Nacickaitė, netikėtai iškrito iš Europos taurės turnyro. Trečiadienį atkrintamųjų varžybų antrojo etapo atsakomosiose rungtynėse „Nesibe Aydin“ krepšininkės buvo bejėgės prieš Pirėjo „Olympiakos“ ekipą.

Kamilė Nacickaitė<br>G.Šiupario nuotr.

Jan 19, 2022, 7:41 PM

Praėjusią savaitę „Nesibe Aydin“ išvykoje laimėjo pirmąsias rungtynes su „Olympiakos“ ekipa 83:79. Po varžovių aikštėje pasiektos pergalės atrodė, kad kelias į Europos taurės atkrintamųjų varžybų trečiąjį etapą atviras, tačiau šį trečiądienį Ankaroje vykusi dvikova susiklostė labai netikėtai.

Pirėjo krepšininkės jau pirmajame kėlinyje pradėjo diktuoti savo sąlygas, antrojo kėlinio pradžioje įgijo milžinišką 22 taškų persvarą ir neleido šeimininkėms sukurti jokios intrigos. „Olympiakos“ nugalėjo 87:68.

„Nesibe Aydin“ puolėja Kamilė Nacickaitė žaidė 25 min., pelnė 13 taškų (3/8 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 4/4 baudų) ir 4 kartus suklydo.

Lietuvė per visą Europos taurės turnyrą žaidė 10 rungtynių, pelnydavo 16,6 taško ir atkovodavo 3,6 kamuolio.

Šią savaitę Europos taurės turnyro rungtynes namie triuškinamai pralaimėjo ir Brno „Žabiny“, kurioje žaidžia Monika Grigalauskytė. „Žabiny“ nusileido Buržo „Tango“ ekipai 49:79, o M.Grigalauskytė pelnė 9 taškus.

Šios komandos žaidė pirmą kartą, o atsakomosios rungtynės vyks ketvirtadienį Burže.

Ketvirtadienį atsakomąsias Europos taurės atkrintamųjų varžybų antrojo etapo rungtynes taip pat žais Liono ASVEL, kuriai atstovauja Justė Jocytė. ASVEL praėjusią savaitę pirmosiose rungtynėse išvykoje nugalėjo Syktyvkaro „Nika“ komandą 76:63.