Eurolygos intriga: antrame kėlinyje spurtavusią „Bayern“ ekipą „Baskonia“ taip ir nepasivijo

Penktadienį Eurolygoje 22-ojo turo mačą namie žaidė du lietuvis savo sudėtyje turinti Vitorijos „Baskonia“ ir Miuncheno „Bayern“. Svečiuose kovoję vokiečiai sugebėjo surasti raktą į pergalę, po spurto antrame kėlinyje neatidavę iniciatyvos ir nugalėję 84:77 (16:17, 26:16, 19:22, 23:22).

R.Giedraitis.<br>G. Bitvinsko nuotr.
T.Sedekerskis ir R.Giedraitis.<br>Scanpix nuotr.

Jan 21, 2022, 8:56 PM, atnaujinta Jan 21, 2022, 11:28 PM

Šioje dvikovoje pradžioje sąlygas diktavo vokiečiai, kurie antrame kėlinyje sugebėjo įspūdingai spurtuoti – Vitorijai pirmaujant 24:19, Andrea Trinchieri kariauna pabėgo net 38:26 ir po dviejų ketvirčių buvo priekyje 42:33.

Po didžiosios pertraukos iki tol Tado Sedekersio tempiama „Baskonia“ surengė spurtą ir sumažino atsilikimą iki 46:48, 50:52.

Vis dėlto vokiečiai išlaikė persvarą ir visą laiką turėjo 3-6 taškų pranašumą. Likus grumtis 5 min. „Bayern“ buvo priekyje 73:68.

Šeimininkams niekaip nesisekė perlaužti įvykių eigos ir galiausiai vokiečiai pasiekė revanšą – įveikė Vitoriją 84:77.

Roką Giedraitį ir Tadą Sedekerskį sudėtyje turintis baskų klubas iki penktadienio turėjo 7 pergales. „Baskonia“ visai neseniai kovojo su vokiečiais ir juos įveikė 81:76.

Tačiau praėjusiame ture baskai nusileido beviltiškai Madrido „Real“ 74:89, sumažinę atsilikimą tik paskutinę mačo minutę.

Pralaimėjimą praėjusiame ture patyrė ir dabar 9 pergales turintis „Bayern“, nusileidęs „Monaco“ krepšininkams 78:83.

Rokas Giedraitis per 26 minutes pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir rinko 5 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per 25 minutes įmetė 11 taškų (1/1 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei rinko 21 naudingumo balą. Lietuviui nedaug trūko iki karjeros rekordo, kuris siekė 22 naudingumo balus.

„Baskonia“: Wade’as Baldwinas 23 (7/8 dvit., 9/9 baud.), Matthew Costello ir Simone Fontecchio (5 atk. kam.) – po 12, Tadas Sedekerskis 11 (8 atk. kam.).

„Bayern“: Othello Hunteris (8 atk. kam.), Corey Waldenas (6 rez. perd., 5/7 trit.) ir Augustine’as Rubitas (3/11 dvit., 7 atk. kam.) – po 17, Deshaunas Thomasas 13, Vladimiras Lučičius 8.