Eurolygos turnyro lentelės kaimynų dvikovoje dramą išgyvenusi ASVEL palaužė „Crvena zvezda“

Penktadienį Eurolygos 22-ojo turo akistatoje kovėsi klubai, kurie yra turnyro lentelėje buvo šalia vienas kito – 13-ojo pozicijoje esanti Vilerbano ASVEL santykius aiškinosi su laipteliu žemiau esančia Belgrado „Crvena zvezda“ ir šiai ne taip šventė pergalę – prancūzai paskutiniame kėlinyje pasivijo serbus ir laimėjo 69:67 (11:17, 14:18, 24:13, 20:19).

ASVEL žaidėjas Charlesas Kahudi
Belgrado „Crvena zvezda“<br>KK Crvena zvezda mts twitter nuotr.

Jan 21, 2022, 8:56 PM, atnaujinta Jan 22, 2022, 12:06 AM

Nors „Crvena zvezda“ daugiau kaip tris kėlinius pirmavo, baigiantis mačui šeimininkai pasivijo svečius ir likus 50 sek. rezultatas buvo lygus 65:65. Po to, kai ekipos apsikeitė taškais, likus 26 sek. Chrisas Jonesas prasiveržė ir pelnė du taškus iš po krepšio.

Nors Belgrado žaidėjai turėjo visą pilnavertę ataką, tačiau nieko protingo nuveikti nesugebėjo ir paskutinę sekundę metė desperatišką tritaškį, kuris vos lietė krepšio lanką.

ASVEL pataikė vos 3 tritaškius iš 16 (19 proc.), Belgrado klubas – 7 iš 17 (41 proc.). ASVEL: Chrisas Jonesas (5 rez. perd., 22 n.b.) ir Paulas Lacombe’as (7 atk. kam.) – po 17, Jamesas Gistas 9, Dylanas Osetkowskis 7, Matthew Strazelis 5.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 20 (3/8 dvit., 4/7 trit.), Aaronas White’as 12, Luka Mitrovičius (7 atk. kam.) ir Nikola Kaliničius – po 9, Austinas Hollinsas 5.

Gan įspūdingai Eurolygą pradėjęs ASVEL po to praskydo ir jau kurį laiką labiau nuvilia savo sirgalius – iki penktadienio iš pastarųjų 7 mačų Vilerbanas laimėjo tik kartą.

ASVEL akistatą pasitiko turėdamas dviejų nesėkmių šleifą – praėjusiame ture krito nuo Maskvos CSKA 83:90.

Tokį patį šleifą turėjo ir Belgrado ekipa, du pastaruosius kartus pralaimėjusi oponentams. Praėjusiame ture „Crvena zvezda“ nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ 76:80.

Pirmoje tarpusavio dvikovoje serbai šventė pergalę 73:67.