Nemaloni žinia: NCAA spindintis Ą. Tubelis patyrė traumą

Ne vieną įspūdingą pasirodymą šiame NCAA sezone surengusį Ąžuolą Tubelį pristabdė ne varžovai, o patirta trauma. Ankstyvą penktadienio rytą Lietuvos laiku vykioje dvikovoje lietuvio atstovaujama Arizonos „Wildcats“ (15/1) ekipa sutriuškino Stanfordo „Cardinal“ (10/6) komandą 85:57 (42:31, 43:26).

Ą.Tubelis (kairėje) patyrė traumą.<br>USA TODAY Sports nuotr.

2022-01-21 08:27, atnaujinta 2022-01-21 08:28

Vis dėlto didžiąją dalį laiko vienas iš „Wildcats“ lyderių Ą.Tubelis prastebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

19-metis 210 cm ūgio vidurio puolėjas pirmoje pirmojo kėlinio pusėje susižeidė pėdą ir per likusį laiką ant parketo nepasirodė.

Nuo atsarginio žaidėjų suolelio su šaldoma pėda rungtynes stebėjęs Ą.Tubelis per šią dvikovą spėjo sužaisti 7 minutes, o per jas įmetė 4 taškus (2/3 dvit.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Stanfordo universiteto garbę ginantis Lukas Kišūnas per 5 minutes pasižymėti taškais nespėjo, tačiau atkovojo 2 kamuolius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Oumaras Ballo. Jis įmetė 21 tašką.