Po pergalės prieš „Barcelona“ I. Canaanas dar kartą pridėjo pirštą prie lūpų: „Juk sakiau“

Ketvirtadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Kazanės „Uniks“ (12/5) ekipai pavyko atsirevanšuoti prieš „Barcelona“ (16/5) krepšininkus. Šį kartą Tatarstano sostinėje Rusijos klubas įveikė Šaro kariauną 70:64.

Po pergalės prieš katalonus I.Canaanas neslėpė džiaugsmo.<br>Stopkadro ir TASS/Scanpix nuotr. koliažas.

Jan 21, 2022, 10:20 AM, atnaujinta Jan 21, 2022, 10:21 AM

Ši pergalė tapo itin saldi „Uniks“ klubo lyderiui Isaiah Canaanui.

2021-ųjų gruodžio pabaigoje Barselonoje vykusiose pirmose šių komandų tarpusavio rungtynėse „Uniks“ kontroliavo reikalus aikštėje, o įpusėjus ketvirtajam kėliniui po taiklaus tolimo metimo I.Canaanas pridėjo pirštą prie savo lūpų taip tildydamas pilnutėlę „Palau Blaugrana“ areną.

Vis dėlto po šio gesto įpykusi „Barcelona“ ne tik pasivijo varžovus, bet ir išplėšė pergalę po pratęsimo.

Ketvirtadienį vykusių atsakomųjų varžybų išvakarėse 30-metis 183 cm ūgio gynėjas oficialiai Eurolygos svetainei teigė, kad su nekantrumu laukia dvikovos prieš „Barcelona“ ir nori padovanoti pergalę Kazanės ekipos sirgaliams.

„Uniks“ įveikė savo varžovus, o po dvikovos I.Canaanas prisiminė ne tik savo ištartus žodžius, bet ir Katalonijoje vykusių rungtynių metu rodytą gestą.

„Puiki komandinė pergalė! Juk sakiau (prie sakinio pridėtas jaustukas su lūpas liečiančiu pirštu)! Mes esame čia!“, – savo tviteryje rašė vienas iš “Uniks“ lyderių.

Pergalingai pasibaigusioje dvikovoje I.Cannanas į „Barcelona“ krepšį įmetė 6 taškus.