„Lietkabelis“ be didesnių sunkumų antrą kartą susitvarkė su „Labas GAS“

Panevėžio „Lietkabelio“ (12/5) komanda iškovojo pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir namų rungtynėse 87:69 (24:17, 20:16, 23:14, 20:22) įveikė koronaviruso išretintą Prienų „Labas GAS“ (1/16) klubą.

„Lietkabelis“ – „Labas GAS“<br>K.Kavolėlio nuotr.

LKL.lt

Jan 22, 2022, 5:08 PM, atnaujinta Jan 22, 2022, 7:42 PM

Prieniškiai vertėsi labai kuklia sudėtimi: žaidė Tahjus Eaddy, Vasilije Pušica, Ivanas Perasovičius, Juwanas Durhamas, Giedrius Stankevičius, Mantvydas Staniulis ir Edas Valenta. 2 minutėms ant parketo išbėgo ir Dominykas Jurgelionis.

Beje, V.Pušica ant parketo grįžo po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos ir per 31 minutę pelnė 16 taškų, atkovojo 3 kamuolius, rinko 11 naudingumo balų.

Gera Džordže Gagičiaus atkarpa leido „Lietkabeliui“ atitrūkti rungtynių pradžioje (24:15), tačiau prieniškiai pristabdė varžovus ir komandas galiausiai skyrė tik 5 taškai – 28:33. Dž.Gagičius rengė fantastišką atkarpą, sparčiai rinko taškus ir skirtumą didino iki dviženklio (42:30), tad prieš ilgąją pertrauką „Lietkabelis“ pirmavo gana užtikrintai, situaciją apkartino tik V.Pušicos tritaškis – 44:33.

Dž.Gagičiaus pirmosios rungtynių dalies statistika buvo įspūdinga: per vos pusketvirtos minutės jis pelnė 12 taškų (5/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, provokavo 3 pražangas ir rinko net 16 naudingumo balų.

Beje, rezultatyvumu jam mažai nusileido tik Grantas Vasiliauskas (11 tšk., 3/3 trit.), rungtyniavęs gerokai ilgiau – 11 minučių.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ demonstravo, kad turi daugiau jėgų (50:33), o galiausiai skirtumas tapo triuškinamas 57:36. Prienų ekipą į priekį tempė legionieriai, tad šansai liko gyvi (52:69), tačiau žaidėjų stoka darė savo – labiau pasipriešinti „Lietkabeliui“ taip ir nepavyko.

„Lietkabelis“ vertėsi be Gedimino Oreliko ir Nikolos Radičevičiaus.

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius 22, Kristupas Žemaitis 13 (8 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 11 (3/4 trit., 8 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 10, Karolis Giedraitis 9.

„Labas GAS“: Juwanas Durhamas 18, Vasilije Pušica 16 (3/7 trit.), Tahjus Eaddy 10, Ivanas Perasovičius (6 atk. kam.) ir Giedrius Stankevičius (2/7 trit.) – po 9.

Panevėžiečiai laimėjo penkias paskutines LKL kovas ir turėdami 12 pergalių po 17 turų užima trečiąją vietą. Laipteliu žemiau esantys Šiaulių „Šiauliai“ laimėjo 10 rungtynių.

Prienų klubas per 17 rungtynių pergalės skonį juto vos kartą ir LKL čempionate užima paskutinę poziciją.

Pirmąją tarpusavio dvikovą Prienuose „Lietkabelis“ laimėjo rezultatu 92:65.