S. Curry metimas su sirena atnešė pergalę „Warriors“ ekipai

NBA lygoje Stepheno Curry vedama „Golden State Warriors“ ekipa tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis 105:103 (24:30, 19:24, 33:22, 29:27) palaužė „Houston Rockets“ krepšininkus.

Stephenas Curry<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 22, 2022, 9:38 AM

Netikėtai atkaklios rungtynės įvyko San Fransiske. Antroje Vakarų konferencijos vietoje esantys „Warriors“ krepšininkai namuose priėmė konferencijos autsaiderius – „Rockets“.

Visgi, nepaisant užimamų pozicijų nuo rungtynių pradžios pademonstravo, jog į San Fransiską atvyko ne tik sužaisti, tačiau ir siekti pergalės. Svečiai po pirmosios rungtynių pusės turėjo dviženklę persvarą – 54:43.

Dėka sėkmingo trečio kėlinio svečiai rezultatą sugebėjo išlyginti, tačiau galutinai perimti iniciatyvos nepavyko. Likus žaisti nepilnas penkias minutes „Rockets“ turėjo devynių taškų pranašumą – 101:92.

Tačiau, puikią gynybą šį sezoną demonstruojantys „Warriors“ krepšininkai per likusį rungtynių laiką leido varžovams pelnyti tik 2 taškus.

Likus žaisti penkias sekundes rezultatas buvo lygus, 103:103, о kamuolį iš užribio išsimetinėjo šeimininkai. Be abejo, kamuolys pateko į S.Curry rankas ir komandos draugai leido savo lyderiui nulemti rungtynių pabaigą. Dukart naudingiausias lygos krepšininkas verždamasis į baudos aikštelę staiga atšoko atgal nuo jį ginančio žmogaus ir metimu su sirena išplėšė pergalę „Warriors“ ekipai.

S.Curry per nepilnas 39 minutes pelnė 22 taškus (2/8 dvit., 4/13 trit., 6/8 baudos), atkovojo 4 ir prarado 2 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir po kartą perėmė kamuolį bei blokavo varžovų metimą.

„Warriors“: Stephenas Curry 22 (12 rez. perd.), Jordanas Poole'as 20 (4 kld.), Andrew Wigginsas 17, Otto Porteris 13 (7 atk. kam.).

„Rockets“: Christianas Woodas 19 (15 atk. kam.), Kevinas Porteris 17 (8 rez. perd., 4 per. kam.), Kenyonas Martinas 14, Garrisonas Mathewsas 12, Jae'Seanas Tate'as ir Ericas Gordonas po 10.