Be J. Valančiūno rungtyniavę „Pelicans“ buvo talžomi J. Embiido

„New Orleans Pelicans“ (18/29) nusprendė verstis be Jono Valančiūno, o lietuvio atstovaujama ekipa 107:117 (24:20, 34:30, 28:36, 21:31) išvykoje neprilygo „Philadelphia 76ers“ (28/19) krepšininkams.

Be J. Valančiūno rungtyniavę „Pelicans“ buvo talžomi J. Embiido<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Jan 26, 2022, 8:51 AM, atnaujinta Jan 26, 2022, 11:15 AM

„Pelicans“ nusprendė į rungtynes žengti be J.Valančiūno, taip suteikdami jam poilsio. Rungtynes taip pat praleido Brandonas Ingramas, Joshas Hartas ir Devonte’as Grahamas. Šį sezoną dar nerungtyniavo „Pelicans“ lyderis Zionas Williamsonas.

Nepaisant išretėjusios sudėties, „76ers“ ekipai teko gerokai pavargti dėl pergalės. Ketvirtas kėlinys prasidėjo rezultatai esant lygiam – 86:86.

Pergalingą spurtą šeimininkai pradėjo įpusėjus ketvirtajam kėliniui ir pirmaujant rezultatu 98:97. Joelis Embiidas pelnė aštuonis taškus paeiliui ir suteikė savo ekipai devynių taškų pranašumą. Užsivedę „76еrs“ krepšininkai rungtynių gale nebeklydo ir savo įgyto pranašumo nebepaleido.

Lietuvio nežaidimu puikiai pasinaudojo J.Embiidas. Aukštaūgis per 33 minutes pelnė 42 taškus (12/21 dvit., 0/3 trit., 18/20 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išrašė 4 blokus ir 3 kartus suklydo.

„76ers“: Joelis Embiidas 42 (14 atk. kam., 4 blok.), Tobiasas Harrisas 33 (11 atk. kam.), Furkanas Korkmazas 13, Tyrese'as Maxey 10 (5 rez. perd.).

„Pelicans“: Nickeilas Alexanderis-Walkeris 31 (5 rez. perd.), Willy Hernangomezas 29 (10 atk. kam.), Jaxsonas Hayesas 15 (5 atk. kam.), Herbertas Jonesas 12 ( atk. kam.), Jose Alvarado 11 (5 rez. perd.).