K. Porzingis nesusivaldė: po kamuolio spyrio į tribūnas sulaukė diskvalifikacijos

„Dallas Mavericks“ (27/21) žvaigždė Kristapas Porzingis nebaigė rungtynių, o jo atstovaujama ekipa išvykoje 92:130 (20:29, 31:34, 27:34, 14:33) neprilygo „Golden State Warriors“ (35/13) krepšininkams.

K.Porzingis buvo išvarytas iš aikštės.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2022-01-26 22:17

26-erių 221 cm Latvijos krepšinio pažiba diskvalifikacinės pražangos sulaukė ketvirtajame kėlinyje.

Likus žaisti kiek daugiau nei aštuonias minutes iki akistatos pabaigos jis nesugavo komandos draugo perduoto kamuolio ir išleido jį į užribį.

Supykęs latvis spyrė atšokusį kamuolį į tribūnas ir dėl šios priežasties sulaukė ne tik aikštės šeimininkų sirgalių, bet ir dvikovos teisėjų nemalonės.

Nors K.Porzingis po šio epizodo apgailestavo, tačiau arbitrai jam buvo negailestingi – aukštaūgis sulaukė diskvalifikacinės pražangos.

Iki šio epizodo latvis buvo įmetęs 9 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius.

Šioje dvikovoje „Mavericks“ gretose Luka Dončičius įmetė 25 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu „Warriors“ į pergalę vedė Jonathanas Kuminga. Jis įmetė 22 taškus.