L. Jameso vedami „Lakers“ įveikė „Nets“ ekipą

„Los Angeles Lakers“ (24/24) ekipa NBA lygos reguliaraus sezono rungtynėse 106:96 (33:25, 29:28, 30:25, 14:18) išvykoje susitvarkė su „Brooklyn Nets“ (29/18) krepšininkais.

L. Jameso vedami „Lakers“ įveikė „Nets“ ekipą.<br> AP/Scanpix nuotr.

Jan 26, 2022, 7:19 AM

„Lakers“ svaresnį pranašumą susikūrė pirmojo kėlinio pabaigoje ir jo iki rungtynių galo nebepaleido. Tiesa, trečiajame kėlinyje svečiams teko sukti galvas kaip sustabdyti įsisiautėjanti Jamesą Hardeną.

Los Andželo ekipai pirmaujant 69:60 „Nets“ lyderis pelnė devynis šeimininkų taškus paeiliui ir tik Lebrono Jameso dvitaškio dėka svečiai dar pirmavo. Visgi, vaistą nuo varžovų lyderio „Lakers“. Dar po minutės laiko J.Hardenas pataikė dvi baudas, tačiau tai buvo paskutinieji amerikiečio taškai.

Sustabdę varžovų lyderį „Lakers“ staigiai susigrąžino savo dviženklį pranašumą ir užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigą šventė pergalę.

„Lakers“ gretose nesulaikomas buvo LeBronas Jamesas. „Karalius“ per 34 minutes surinko 33 taškus (12/13 dvit., 2/8 trit., 3/3 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 3 blokus ir nė karto nesuklydo.

Be Kevino Duranto ir Kyrie Irvingo žaidusius „Nets“ krepšininkus į priekį vedė Jamesas Hardenas. Amerikietis per 38 minutes pasižymėjo 33 taškais (9/17 dvit., 2/7 trit., 9/9 baudos), 12 atkovotų ir 2 perimtais kamuoliais, 11 rezultatyvių perdavimų, 1 bloku ir 6 klaidomis.

„Nets“: Jamesas Hardenas 33 (12 atk. kam., 11 rez. perd., 6 kld.), Patty Millsas 15, DeAndre Bembry 12.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 33 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Malikas Monkas 22 (5 atk. kam.), Russellas Westbrookas 15 (6 atk. kam., 5 kld.), Carmelo Anthony 13.