Trijų lietuvių akistatoje Europos taurėje sėkmė lydėjo „Leiden“ klubą

FIBA Europos taurės antrajame etape trečiadienį pergalę iškovojo dviejų lietuvių atstovaujama Leideno „ZZ Leiden“ (2/1) ekipa, kuri namuose 98:93 (27:20, 22:21 31:18, 18:34) susitvarkė su Martyno Sajaus vedama Bairoito „Medi“ (0/3).

Martynas Sajus.<br>FIBA nuotr.

Jan 26, 2022, 11:06 PM

Nugalėtojams Arūnas Mikalauskas per 30 minučių pelnė 14 taškų (4/4 dvit.,1/6 dvit., 3/4 baud.) atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Einaras Tubutis per 21 minutę įmetė 9 taškus (3/3 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems M.Sajus per 33 minutes pelnė 17 taškų (8/12 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 18 naudingumo balų.