Šaro „Barcelona“ Eurolygoje ASVEL nepaliko jokių šansų

Eurolygos lyderio poziciją praradęs Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Barcelona“ klubas su Roku Jokubaičiu ketvirtadienį namie varžėsi su prancūzų Vilerbano ASVEL ir siekė tęsti kovą dėl pirmosios vietos. Svečius triuškinusi „Barca“ mačą baigė mažindama apsukas ir nugalėjo 84:71 (28:17, 17:13, 23:20, 16:21).

Š.Jasikevičius ir Rokas Jokubaitis.<br>„Barca Basket“ nuotr.
 Šarūnas Jasikevičius<br>TASS/Scanpix nuotr.
 Šarūnas Jasikevičius<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jan 27, 2022, 9:59 PM, atnaujinta Jan 27, 2022, 11:57 PM

Jau po pirmųjų dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 45:30, o trečiame kėlinyje pabėgo net 68:45. Tad rungtynėse intriga mirė labai greitai ir komandos labiau žaidė žiūrovams. ASVEL sugebėjo sumažinti skirtumą iki padoraus.

Mačą stebėjo ir „Manchester City“ futbolo ekipos treneris Pepe Guardiola.

R.Jokubaitis šiose rungtynėse per 19 minučių pelnė 8 taškus (4/4 dvit.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 13 naudingumo balų.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 20 (4/7 trit.), Nikola Mirotičius 16 (7 atk. kam.), Brandonas Daviesas 11 (4/5 dvit.), Dante Exumas 9, Rokas Jokubaitis 8 (4/4 dvit.).

ASVEL: Youssoupha Fallas 20 (7 atk. kam.), Elie Okobo 17 (7 rez. per.), Kostas Antetokounmpo 9 (4/6 dvit.), Marcosas Knightas 8 (5 atk. kam.).

„Barcelona“ daugiau kaip 8 turus buvo priekyje, tačiau su 17 pergalių dabar žengia antra, pirmąją poziciją užleidusi Madrido „Real“.

Šaro kariauna per pastaruosius penkis mačus buvo pralaimėjusi tris kartus, o praėjusiame ture nusileido Kazanės „Uniks“ 64:70.

Be to, katalonai pastaruoju metu buvo pralaimėję Vitorijos „Baskonia“ ir Milano „Olimpia“ ekipoms.

Tokį patį rezultatą po keturių mačų turėjo ir ASVEL. Tačiau skirtumas tik tas, kad prancūzai šventė pergalę praėjusiame ture, palaužę Belgrado „Crvena zvezda“ 69:67.

Pirmame rate ASVEL beviltiškai pralaimėjo katalonams 60:80.