Be klaidų dvitaškius metęs D. Sirvydis NBA G lygoje surengė rezultatyvų pasirodymą

Deividas Sirvydis ir toliau primena apie save NBA plėtojimosi G lygoje. Šį kartą be klaidų dvitaškius metęs 21-erių lietuvis sužaidė dar vienas rezultatyvias rungtynes, tačiau pergalės jo atstovaujamam klubui išplėšti nepavyko.

Deividas Sirvydis (su kamuoliu) įmetė 16 taškų.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 27, 2022, 7:51 AM

Detroito „Motor City Cruise“ (7/3) svečiuose po pratęsimo pareikalavusios kovos 116:123 (23:28, 32:30, 28:29, 32:28, 1:8) turėjo pripažinti Toronto „Raptors 905“ (9/2) krepšininkų pranašumą.

203 cm ūgio D.Sirvydis šiose rungtynėse produktyviai išnaudojo savo laiką aikštėje.

Lietuvis per 22 minutes įmetė 16 taškų (4/4 dvit., 2/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai sužaidė Isaacas Bonga. Jis įmetė 22 taškus.