D. Sabonio „Pacers“ košmaras: priešininkai sukratė net 158 taškus

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusią NBA dvikovą Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (17/32) norės pamiršti gana ilgai. Be traumuoto lietuvio rungtyniavęs Indianapolio klubas namuose patyrė visišką sutriuškinimą.

Indianapolio klubas patyrė triuškinančią nesėkmę.<br>APF/Scanpix nuotr.

2022-01-27 07:07, atnaujinta 2022-01-27 07:08

Svečiuose šeimininkavusi „Charlotte Hornets“ (27/22) iš savo priešininkų paliko šlapią vietą ir juos sutrypė 158:126 (33:36, 38:34, 42:24, 45:32).

Dėl kulkšnies traumos ketvirtąjį mačą paeiliui praleidęs D.Sabonis stebėjo istorinį „Hornets“ pasirodymą – Šarlotės klubas dar niekada nebuvo sužaidęs labiau rezultatyvios dvikovos.

Rezultatyvioje akistatoje svečiai tolti nuo savo priešininkų pradėjo po ilgosios pertraukos – galingas trečiasis kėlinys „Hornets“ leido susikrauti triuškinantį pranašumą, kurį dar labiau padidino rezultatyvus ketvirtasis ketvirtis.

Jo metu svečiai iš Šarlotės savo priešininkams atseikėjo net 45 taškus.

Nugalėtojus į priekį vedė Kelly Oubre. Jis per 35 minutes įmetė 35 taškus (2/3 dvit., 10/15 trit.).

„Pacers“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Isaiah Jacksonas ir Goga Bitadzė. Abu jie įmetė po 17 taškų.

Šiose rungtynėse be D.Sabonio aikštės šeimininkams taip pat padėti negalėjo Malcolmas Brogdonas, Mylesas Turneris, T.J. Warrenas ir T.J. McConnellis.

„Indiana Pacers“: Isaiah Jacksonas ir Goga Bitadzė po 17, Torrey Craigas ir Lance'as Stephensonas po 14, Chrisas Duarte ir Duane'as Washingtonas po 11.

„Charlotte Hornets“: Kelly Oubre 39, LaMelo Ballas 29, Milesas Bridgesas 22, Terry Rozieras 20, Jamesas Bouknightas 13.