„Monaco“ po dviejų pratęsimų krito prieš „Real“, D. Motiejūnas pasižymėjo dvigubu dviženkliu

Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (10/12) ekipa namuose vos nepateikė staigmenos, 84:90 (18:16, 16:19, 23:21, 9:10, 9:9, 9:15) nusileido Eurolygos lyderiams, Madrido „Real“ (18/3) krepšininkams.

„Monaco“ po dviejų pratęsimų krito prieš „Real“<br> Madrido Real klubo nuotr.
„Karščiausių“ Eurolygos ekipų dvikova: „Monaco“ – „Real“<br>G. Bitvinsko nuotr.

Jan 28, 2022, 7:49 PM, atnaujinta Jan 29, 2022, 12:02 AM

Likus rungtyniauti 2 minutes 33 sekundes „Monaco“ krepšininkai pirmavo 66:60, tačiau per likusį laiką D.Motiejūno atstovaujama ekipa praleido du tritaškius ir patys taškų nepelnė keliavo žaisti pratęsimo.

Pratęsimo metu ir vėl geresnėje padėtyje buvo lietuvio ekipa. Šeimininkai turėjo 5 taškų persvarą – 75:70, tačiau likus žaisti minutei laiko ir vėl ją sugebėjo iššvaistyti. Penkis taškus svečiams surinko aukštaūgiai – Vincentas Poirier ir Walteris Tavaresas. Pergalę galėjo išplėšti Mike’as Jamesas, tačiau jo tritaškis su sirena buvo blokuotas W.Tavareso.

Antrajame pratęsime „Real“ greitai sugebėjo susikurti pranašumą ir įgiję 7 taškų persvarą užtikrintai finišavo rungtynėse.

Geras rungtynes sužaidė D.Motiejūnas. Lietuvis per 32 minutes pelnė 10 taškų (4/11 dvit., 0/3 trit., 2/3 baudos), atkovojo 11 ir pavogė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovų metimą, 3 kartus suklydo ir rungtynes užbaigė su 10 naudingumo balų.

„Monaco“: Dwayne’as Baconas ir Alpha Diallo (5 atk.kam., 4 per.kam.) po 19, Danilo Andjušičius 14, Mike’as Jamesas 11 (7 rez.perd.), Donatas Motiejūnas 10 (11 atk.kam.).

„Real“: Guerschonas Yabusele 18 (10 atk.kam.), Thomasas Heurtelis (9 rez.per.), Vincentas Poirier (14 atk.kam.) po 10.

„Monaco“ krepšininkai po 22 rungtynių savo sąskaitoje turi 10 pergalių ir užima 10-ąją vietą. Monakiečiai Eurolygoje buvo iškovoję keturias pergales paeiliui.

„Karališkasis“ klubas laimėjo 7 rungtynes paeiliui ir sužaidę 21 rungtynes bei turėdami 18 pergalių ispanai pirmauja Eurolygoje.

Pirmoji tarpusavio dvikova Madride baigėsi šeimininkų pergale 94:86.