Be L. Jameso rungtyniavusi „Lakers“ krito po šeimininkavusio J. Embiido smūgių

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusiose NBA rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo „Philadelphia 76ers“ (29/19) ekipa. Filadelfijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje 105:87 (32:22, 22:26, 34:20, 17:19) nugalėjo „Los Angeles Lakers“ (24/25) krepšininkus.

J.Embiidas (su kamuoliu) įmetė 26 taškus.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 28, 2022, 7:27 AM

Šiose rungtynėse Los Andželo klubui nepadėjo kelio skausmus jaučiantis lyderis LeBronas Jamesas.

Tuo metu priešingojo barikadų pusėje pirmuoju smuiku ir vėl grojo puikų sezoną žaidžiantis Joelis Embiidas.

27-erių 213 cm ūgio kamerūnietis per 34 minutes įmetė 26 taškus (9/15 dvit., 0/5 trit., 8/13 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Apylygė kova vyko tik pirmuosius du kėlinius, po pertraukos galingai spurtavę aikštės šeimininkai susikrovė sau solidų pranašumą, kurį išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

„Lakers“ gretose rezultatyviausiai sužaidė šią savaitę po traumos į rikiuotę sugrįžęs Anthony Davisas.

Jis per 33 minutes įmetė 31 tašką (14/20 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.) ir atkovojo 12 kamuolių.

„Philadelphia 76ers“: Joelis Embiidas 26, Tobiasas Harrisas 23, Tyrese'as Maxey ir Georgesas Niangas po 14.

„Los Angeles Lakers“: Anthony Davisas 31, Russellas Westbrookas 20, Malikas Monkas 11, Carmelo Anthony 9.