„Panathinaikos“ namuose be didesnių vargų įveikė išretėjusią „Baskonia“ ekipą.

Atėnų „Panathinaikos“ (5/15) namų Eurolygos rungtynėse be didesnių problemų 75:63 (22:8, 16:12, 19:12, 18:31) susitvarkė su Vitorijos „Baskonia“ (7/14) ekipa, kuriai atstovauja Rokas Giedraitis su T.Sedekerskiu.

„Panathinaikos“ namuose be didesnių vargų įveikė išretėjusią „Baskonia“ ekipą.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Rokas Giedraitis.<br>G. Bitvinsko nuotr.

2022-01-28 20:52, atnaujinta 2022-01-29 00:16

Rungtynes Atėnų ekipa išsisprendė jau pirmoje rungtynių pusėje. Gynyboje puikiai žaidę šeimininkai per pirmąsias 20 rungtynių minučių į savo krepšį praleido tik 20 taškų ir į ilgąją pertrauką žengė su 18 taškų persvara.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje „Baskonia“ ekipai tapo tik dar liūdnesnis. Ispanijos ekipa ketvirtį pralaimėjo dar septyniais taškais ir prieš paskutines 10 minučių turėjo 25 taškų deficitą.

Pergalę pajautę šeimininkai atsipalaidavo, leido žaisti jaunesniems savo krepšininkams ir baskai lemiamame kėlinyje skirtumą sugebėjo sumažinti.

Koronaviruso išretinta „Baskonia“ ekipa rungtynėms registravo tik 9 žaidėjus, tačiau du iš jų rungtyniavo mažiau nei 10 minučių.

R.Giedraitis per 32 minutes pelnė 12 taškų, atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, 1 kartą suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

T.Sedekerskis nerungtyniavo dėl koronaviruso.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 16, Jeremy Evansas 14, Okaro White’as 12.

„Baskonia“: Wade’as Baldwinas 16 (8 rez.perd.), Rokas Giedraitis 12 (8 atk.kam.), Stevenas Enochas (11 atk.kam.) ir Simone’as Fontecchio (6 atk.kam.) po 11.

Bus papildyta...

Atėnų ekipa nutraukė 5 pralaimėjimų seriją ir turėdami 5 pergales po 20 rungtynių užima 17-ąją vietą.

„Baskonia“ sužaidė rungtynėmis daugiau ir su 7 laimėjimais žengia 15-оje pozicijoje. Vitorijos klubui tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

Pirmąją tarpusavio ekipą laimėjo „Baskonia“ ekipa rezultatu 81:79.