Įspūdingas D. Sabonio sugrįžimas: žvėrišką trigubą dviženklį vainikavo pergalė po pratęsimo

Ketverias rungtynes dėl patirtos čiurnos traumos praleidęs Domantas Sabonis pergalingai sugrįžo į „Indiana Pacers“ (18/32) ekipos rikiuotę. Naktį iš penktadienio į šeštadienį vykusioje dvikovoje Indianapolio klubas išvykoje po pratęsimo pareikalavusios kovos 113:103 (29:30, 22:24, 22:26, 27:20, 13:10) pranoko „Oklahoma City Thunder“ (14/34) krepšininkus.

D.Sabonis (dešinėje) surinko trigubą dviženklį.<br>AP/Scanpix nuotr.

Jan 29, 2022, 7:44 AM, atnaujinta Jan 29, 2022, 7:48 AM

Prie pergalės 25-erių 211 cm ūgio lietuvis prisidėjo penktuoju savo šio sezono trigubu dviženkliu.

D.Sabonis per 44 minutes įmetė 24 taškus (9/14 dvit., 0/2 trit., 6/9 baud. met.), atkovojo net 18 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Ilgą laiką besivejančios komandos vaidmenyje buvusi „Pacers“ priartėjo prie aikštės šeimininkų ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei D.Sabonio dvitaškis išlygino skaičius švieslentėje ir nebeužpuolus abejoms komandos rungtynių likimas kėlėsi į pratęsimą.

Jo pradžioje ir vėl į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, tačiau antroje papildomų penkių minučių pusėje iniciatyvą perėmusi „Pacers“ parbloškė varžovus.

„Thunder“ ekipoje rezultatyviausiai sužaidė Luguentzas Dortas. jis įmetė 27 taškus.

„Indiana Pacers“: Domantas Sabonis 24, Justinas Holiday‘us 22, Jeremy Lambas 14, Carisas LeVertas ir Oshae‘us Brissettas po 10.

„Oklahoma City Thunder“: Luguentzas Dortas 27, Joshas Giddey 15, Dariusas Bazley 14.

REPORTERIS: KT konstatavo, kad R. Žemaitaitis pažeidė Konstituciją