Po dvikovos prieš „Real“ M. Jamesas socialinėje erdvėje prapliupo keiksmais

Penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse „Monaco“ (10/12) ekipa savo žiūrovų akivaizdoje po dviejų pratęsimų pareikalavusios kovos 84:90 (18:16, 16:19, 23:21, 9:10, 9:9, 9:15) turėjo pripažinti Madrido „Real“ (18/3) krepšininkų pranašumą.

Treneris S.Obradovičius ir M.Jamesas.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Jan 29, 2022, 2:48 PM, atnaujinta Jan 29, 2022, 2:49 PM

Ši dvikova ne itin sėkmingai susiklostė ir vienam iš aikštės šeimininkų lyderių Mike'ui Jamesui.

Pralaimėjimu pasibaigusiose rungtynėse 31-erių 185 cm ūgio gynėjas iš žaidimo atakavo tragišku taiklumu – įmetė vos 3 metimus iš 19 bandymų. Amerikietis surinko 11 taškų.

Ne ką sėkmingesnės pagal taiklumą rungtynės buvo ir jo komandos draugui Dwayne'ui Baconui, kuris pataikė 6 metimus iš 20 bandymų. Vis dėlto jis sužaidė rezultatyvesnes rungtynes ir įmetė 19 taškų.

Pasibaigus dvikovai komentuodamas taiklumą M.Jamesas prapliupo ne itin maloniomis replikomis.

„Ir vis tiek turėjome galimybę kažkaip laimėti. Mes žaidėme labai š*dinai.

Tai nebeturi pasikartoti“, – tragišką taiklumą priminusį „Basketnews“ įrašą savo tviteryje komentavo „Monaco“ lyderis.

Prancūzijos ekipai atstovaujantis D.Motiejūnas šiose rungtynėse per 32 minutes pasižymėjo dvigubu dviženkliu. Lietuvis įmetė 10 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.