Savo sugrįžimą įvertinęs D. Sabonis sulaukė trenerio liaupsių: „Domantas yra žvėris“

„Domantas yra žvėris“, – Domantą Sabonį po pergalingai pasibaigusių NBA rungtynių apibūdino „Indiana Pacers“ ekipos strategas Rickas Carlisle'as.

Domantas Sabonis.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2022-01-29 10:27, atnaujinta 2022-01-29 10:28

Naktį iš penktadienio į šeštadienį vykusiose NBA rungtynėse lietuvio atstovaujamas Indianapolio klubas po pratęsimo pareikalavusios kovos 113:103 (29:30, 22:24, 22:26, 27:20, 13:10) palaužė „Oklahoma City Thunder“ krepšininkus.

Pirmuoju smuiku nugalėtojų gretose grojo po čiurnos traumos sugrįžęs D.Sabonis.

25-erių 211 cm ūgio lietuvis paskutiniąją ketvirtojo kėlinio minutę atvedė komandą į pratęsimą ir apskritai per 44 minutes įmetė 24 taškus (9/14 dvit., 0/2 trit., 6/9 baud. met.), atkovojo net 18 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Jis žaidžia tarsi kiekvieną kartą siekdamas savo užsibrėžto tikslo. Jis nori jį pasiekti nepaistant nieko. Jis šokdavo kovoti dėl kiekvieno kamuolio, o jame yra įsikūnijęs karys, kuris suras būdą, kaip pasieti pergalę“, – D.Sabonį gyrė „Pacers“ treneris.

Dėl čiurnos traumos ketverias rungtynes paeliui praleidęs aukštaūgis teigė, kad visi skausmai po iškovotos pergalės liko praeityje.

„Dėl iškovotos pergalės jaučiuosi dar geriau. Tiesą sakant rungtynių pradžioje buvo sunku pagauti tinkamą ritmą, nes jautėsi, kad kurį laiką nebėgiojau po aikštę.

Džiaugiuosi savo komanda ir iškovota pergale. Nepaistant turėto deficito, nenustojome kautis ir tinkamai išpildėme trenerio sprendimus“, – samprotavo D.Sabonis.

Artimiausias rungtynes Indianapolio klubas žais jau naktį iš šeštadienio į sekmadienį.

Šį kartą D.Sabonis su savo komandos draugais išvykoje susigrums su „Dallas Mavericks“ krepšininkais.