D. Sabonis buvo aktyvus, tačiau lietuvio ir „Pacers“ pastangas nubraukė L. Dončičiaus spektaklis

Antrąsias rungtynes per dvi dienas sužaidė Domantas Sabonis ir jo atstovaujama „Indiana Pacers“ (18/33) ekipa. Šį kartą Indianapolio klubui sėkmingo ruožo pratęsti nepavyko – „Pacers“ išvykoje 105:132 (23:34, 37:38, 20:32, 25:28) nusileido „Dallas Mavericks“ (29/21) krepšininkams.

D.Sabonis kartu su savo komandos draugais atsimušė į Dalaso klubo sieną.<br>AP/Scanpix nuotr.

Jan 30, 2022, 7:43 AM, atnaujinta Jan 30, 2022, 7:44 AM

25-erių 211 cm ūgio lietuvis šioje dvikovoje flirtavo su trigubu dviženkliu.

D.Sabonis per 29 minutę įmetė 21 tašką 7/8 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo net 15 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Aukštaūgis iš Lietuvos buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Vis dėlto tiek D.Sabonio, tiek ir jo komandos draugų pasirodymai nublanko prieš „Mavericks“ lyderio Luka Dončičiaus šou.

22-ejų 201 cm ūgio Slovėnijos krepšinio perlas dvikovą užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 30 taškų, 6 atkovotus kamuolius ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Kita Dalaso klubo žvaigždė Kristapas Porzingis šių rungtynių nebaigė. Kelio skausmus pajutęs 26-erių latvis ant parketo nebepasirodė nuo antrojo kėlinio.

„Dallas Mavericks“: Luka Dončičius 30, Reggie Bullockas 23, Maximilianas Kleberas 15, Jalenas Brunsonas 13.

„Indiana Pacers“: Duane’as Washingtonas 22, Domantas Sabonis 21, Carisas LeVertas 14, Chrisas Duarte'as 12.