„Warriors“ snaiperis S. Curry surengė šou Hjustone – per paskutinį kėlinį prišaudė 21 tašką Visi NBA nakties rezultatai

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį dar vieną šou surengė antrąją vietą absoliučioje įskaitoje užimančios „Golden State Warriors“ komandos lyderis Stephenas Curry, pažadinęs savo ekipą per rungtynes svečiuose su „Houston Rockets“.

Stephenas Curry.<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 1, 2022, 7:49 AM, atnaujinta Feb 1, 2022, 9:06 AM

S.Curry vedama „Warriors“ (38/13) komanda iškovojo nelengvą pergalę 122:108 (23:25, 38:27, 26:26, 35:30) prieš stringančią „Rockets“ (14/36) ekipą, kuri sao aikštėje pralaimėjo jau 11 sykių iš eilės.

Tai buvo šeštoji iš eilės „Warriors“ pergalė, bet jai pasiekti reikėjo S.Curry pastangų.

Jis ketvirtajame kėlinyje pelnė net 21 tašką ir pasiekė asmeninį kėlinio rekordą.

S.Curry iš viso per 37 min. pelnė 40 taškų (6/9 dvitaškių, 7/14 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Jis šeštą kartą šį sezoną pasiekė 40 taškų ribą.

„Rockets“: Christianas Woodas 24 (13 atk. Kam.), Kevinas Porteris 17 (11 rez. perd.), Joshas Christopheris 13.

„Warriors“: Stephenas Curry 40 (6/9 dvitaškių, 7/14 tritaškių, 7/8 baudų, 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Andrew Wigginsas 23, Klay Thompsonas 14 (1/8 tritaškių).