Pirmasis „Monaco“ vizitas į „Panathinaikos“ tvirtovę paženklintas pergale: D. Motiejūnas pridėjo 4 taškus

Eurolygos 24-ojo turo rungtynėse antradienį Atėnuose „Panatinaikos“ (5/16) krepšininkai 83:91 (27:19, 15:30, 19:16, 22:26) neatsilaikė prieš turnyro naujokę „Monaco“ (11/12), kuriai atstovauja ir Donatas Motiejūnas.

Mike'as Jamesas.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Feb 1, 2022, 8:58 PM, atnaujinta Feb 1, 2022, 11:08 PM

Lietuvos krepšininko nebuvo tarp lyderių: jis per 20 min. pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 0/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 3 sykius prasižengė ir pats išprovokavo 3 pražangas.

„Monaco“ ekipoje žibėjęs Mike'as Jamesas pelnė 29 taškus, pataikęs 4 iš 7 tritaškių.

Nors „Panathinaikos“ galingai pradėjo rungtynes ir pirmavo 20:13, 27:19, tai buvo laikina sėkmė.

Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo spurtu 14:1 ir persvėrė rezultatą – 28:33.

Po dviejų kėlinių šeimininkai atsiliko 42:49, tačiau trečiojo pabaigoje sugebėjo priartėti iki 61:65.

Ketvirtajame kėlinyje „Panathinaikos“ netgi pirmavo 68:67, bet krito į duobę 0:13 ir viskas baigėsi – 68:80.

„Panathinaikos“: Jeremy Evansas (6 atk. kam.) ir Nemanja Nedovičius po 16, Howardas Sant–Roosas 15, Okaro White‘as 12.

„Monaco“: Mike‘as Jamesas 29 (4/7 tritaškių), Dwayne‘as Baconas 14, Paris Lee 12, Alpha Diallo 10, ... Donatas Motiejūnas 4.

Graikijos superklubas yra įstrigęs priešpaskutinėje vietoje ir jau dėl nieko nekovoja, o „Monaco“ taikosi į aštuntuką.

„Monaco“ ir „Panathinaikos“ kovojo šio sezono atidarymo rungtynėse ir tada Monako klubas namuose šventė pergalę 75:63.

„Monaco“ lyderis Mike'as Jamesas atstovavo „Panathinaikos“ klubui 2016-2018 metais ir su juo iškovojo du titulus Graikijos lygoje.