Netekčių išretintas „Lietkabelis“ patriukšmavo Europos taurėje: antrą kartą įveikė italus

Panevėžio „Lietkabelis“ (6/6) vėl sugrįžo į Europos taurės pergalių kelią. Trečiadienį panevėžiečiai savo aikštėje 74:57 (21:11, 16:21, 23:11, 14:14) pranoko Trento „Dolomiti Energia“ (1/11) krepšininkus iš Italijos.

Panevėžiečiai šventė pergalę Europos taurėje.<br>K.Kavolėlio nuotr.

Feb 2, 2022, 6:58 PM, atnaujinta Feb 2, 2022, 10:02 PM

Šiose rungtynėse Panevėžio klubas vertėsi be koronaviruso išguldytų Vytenio Lipkevičiaus, Tado Vaičiūno ir Karolio Giedraičio.

Treneriui Nenadui Čanakui nepadėjo ir koronavirusu užsikrėtę jo asistentai.

Vis dėlto netekčių iškamuotas „Lietkabelis“ nesupanikavo – aikštės šeimininkai užtikrintai žaidė nuo pirmųjų minučių ir po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą – 21:11.

Antrajame kėlinyje po šalto dušo pabudę svečiai žaibiškai priartėjo prie „Lietkabelio“ ir išsiveržė į priekį – 25:24.

Vis dėlto iš vėžių neišsimušusi N.Čanako kariauna neatidavė iniciatyvos priešininkams ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 37:32.

Po pertraukos aikštės šeimininkai įjungė dar aukštesnę pavarą – trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ susikrovė dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos.

„Lietkabelis“ varžovus iš Italijos nugalėjo jau antrą kartą šiame sezone. Pirmose tarpusavio rungtynėse panevėžiečiai laimėjo 77:61.

„Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 21, Dovydas Giedraitis 17, Kasparas Berzinis 13, Kristupas Žemaitis 10.

„Dolomiti Energia“: Johnathanas Williamsas 15, Cameronas Reynoldsas 10, Desonta Bradfordas 9, Wesley Saundersas 8.