„Fenerbahce“ pergalė Milane pažymėta apsistumdymu rungtynių pabaigoje

Ketvirtąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Stambulo „Fenerbahce“ (11/10) krepšininkai. Ketvirtadienį Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai 71:60 (18:12, 25:22, 11:17, 17:9) pranoko Milano „Olimpia“ (15/7) ekipą.

M.Guduričius.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Feb 3, 2022, 9:28 PM, atnaujinta Feb 3, 2022, 11:48 PM

Į priekį svečiai šoktelėjo nuo pirmųjų rungtynių minučių. Pirmojo kėlinio pabaigą 10:2 laimėję „Fenerbahce“ krepšininkai po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 18:12.

Dar sėkmingesnis Stambulo klubui buvo antrasis kėlinys – jame svečiai susikrovė dviženklį pranašumą ir vienu metu nuo priešininkų atitrūko 16 taškų pranašumu – 34:18.

Po pertraukos aikštės šeimininkai ėmė artėti prie savo priešininkų.

Trečiajame kėlinyje švieslentėje jau degė lygus rezultatas – 43:43, tačiau įtakos prarasti nenorėjusi „Fenerbahce“ prieš ketvirtąjį kėlinį buvo priekyje 54:51.

Ketvirtojo kėlinio metu svečiai išliko priekyje, tačiau Ettore Messinos kariauna alsavo jiems į nugarą.

Itin svarbų šūvį likus žaisti 2 minutes iki ketvirčio pabaigos pataikė Marko Guduričius. Serbas padidino „Fenerbahce“ pranašumą iki 8 taškų – 65:57.

Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojusi „Fenerbahce“ nutraukė penkių iš eilės „Olimpia“ laimėjimų seriją.

Po rungtynių įvyko apsistumdymas tarp M.Guduričiaus ir Kyle'o Hineso.

Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai į arenos centrą subėgo abiejų komandų žaidėjai bei treneriai. Trumpai trukęs nesutarimas buvo greitai numalšintas.

„Olimpia“: Benas Bentilas 12, Malcolmas Delaney 11, Devonas Hallas ir Nicolo Melli po 9.

„Fenerbahce“: Marko Guduričius 17, Devinas Bookeris 14, Achille Polonara 8.