Nuostabus L. Dončičiaus pasirodymas vaisių neatnešė – namuose pralaimėta „Thunder“ krepšininkams

Įspūdingas Luka Dončičiaus 40 taškų pasriodymas „Dallas Mavericks“ (29/23) ekipai pergalės NBA lygoje neatnešė. Slovėno vedama ekipa namuose 114:120 (28:30, 23:21, 25:34, 27:18, 11:17) po pratęsimo nusileido „Oklahoma City Thunder“ (16/34) ekipai.

Nuostabus L. Dončičiaus pasirodymas vaisių neatnešė<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 3, 2022, 7:50 AM

Į lemiamą ketvirtį „Mavericks“ žengė su 9 taškų deficitu – 76:85, tačiau jau po trijų minučių komandas skyrė tik du taškai – 87:89. Rungtynių pabaigoje šeimininkai turėjo puikią progą švęsti pergalę. Reggie Bullocko tritaškis likus žaisti 10 sekundžių „Mavericks“ ekipai suteikė dviejų taškų pranašumą – 103:101.

Visgi, Kenrichas Williamsas per kelias sekundes sugebėjo rezultatą išlyginti, o L.Dončičiaus tritaškis su sirena tikslo nepasiekė.

Pratęsime puikiai atakavę svečiai sugebėjo greitai susikurti svarią persvarą ir į paskutinę minutę žengę su 7 taškų pranašumu šventė pergalę.

L.Dončičius ant parketo praleido 42 minutes ir surinko 40 taškų (11/20 dvit., 5/13 trit., 3/4 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir 3 kartus suklydo.

„Mavericks“: Luka Dončičius 40 (6 atk. kam., 10 rez. perd.), Reggie Bullockas 23 (8 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 20 (5 atk. kam. 6 kld.), Maxas Kleberis 10 (8 atk. kam. 4 blok.).

„Thunder“: Luguentzas Dortas 30 (6 atk. kam.), Tre Mannas 29, Joshas Giddey 14 (7 atk. kam., 10 rez. perd., 6 kld.), Dariusas Bazley 13 (11 atk. kam.), Ty Jerome'as 11.