Jonava po „Nevėžio“ stratego techninės pražangos pergalės jau neatidavė

Antrąją pergalę iš eilės „Betsafe-LKL“ čempionate pasiekė Jonavos „CBet“ (9/9) klubas, kuris išvykoje 100:95 (21:21, 17:24, 27:19, 35:31) palaužė Kėdainių „Nevėžį“ (5/12).

Edvinas Šeškus<br>G.Šiupario nuotr.
 Juanas Palacios<br>G.Šiupario nuotr.
Jonavos „Cbet“<br>LKL nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 5, 2022, 6:49 PM, atnaujinta Feb 5, 2022, 8:10 PM

Rungtynės prasidėjo labai lygia kova. Kiek labiau „CBet“ atitrūko po Vitalijaus Kozio ir Edvino Šeškaus taškų (26:21), tačiau T.J.Starksas ėmėsi lyderio vaidmens ir išvedė į priekį „Nevėžį“ – 37:32. Būtent šio legionieriaus ir Sveno Smajlagičiaus dėka kėdainiškiai į pertrauką išsinešė 7 taškų persvarą – 45:38.

8:0 – tokiu spurtu trečiąjį ketvirtį atidarė Jonavos vyrai, persvėrę rezultatą – 46:45. Tiesa, Rihardo Kuksiko ir T.J.Starkso tolimi šūviai taip pat buvo skausmingi varžovams – 55:50. Iš toli netrukus prabilo ir Laimonas Kisielius (55:58), tad jonaviškiai kvėpavo į nugaras oponentams ir visa intriga kėlėsi į paskutinį ketvirtį.

Prieš jį „CBet“ turėjo minimalią persvarą (65:64), o Emmanuelis Lecomte’as netrukus kūrė gražų epizodą tritaškiu, vis tik jam atsaką turėjo Amaras Sylla, dar gražesniu dėjimu skirtumą mažinęs iki minimalaus – 70:71.

Svečiai buvo perėmę iniciatyvą į savo rankas, tačiau situaciją apkartino puolime prasižengęs Evaldas Šaulys, o panašiomis progomis „Nevėžis“ naudojosi – 76:78. Galiausiai T.J.Starksas, likus pusketvirtos minutės, rezultatą lygino – 78:78.

Edvinas Šeškus pradėjo „CBet“ spurtą – svečiai įmetė 8 taškus paeiliui ir tolo (89:81), tuo tarpu Gediminas Petrauskas užsidirbo techninę pražangą.

Ši atkarpa tapo kertine – po jos „CBet“ persvaros nebeiššvaistė ir įtvirtino pergalę.

Susižeidęs Marius Valinskas dar antrajame kėlinyje iškeliavo į rūbinę ir ant parketo negrįžo.

Juanas Palaciosas grįžo ant parketo po trijų mėnesių pertraukos ir per 23 minutes pelnė 12 taškų, atkovojo 7 kamuolius, rinko 15 naudingumo balų.

T.J.Starksas gerino karjeros rezultatyvumo rekordą „Betsafe-LKL“, pelnydamas 35 taškus (10/15 dvit., 4/7 trit., 3/5 baud.). Tai – rezultatyviausias šio sezono LKL vieno žaidėjo pasirodymas.

Tuo tarpu E.Lecomte’as taip pat gerino asmeninius rekordus: pelnė 29 taškus (7/10 dvit., 2/3 trit., 9/10 baud.) bei rinko 38 naudingumo balus. Tai – ketvirtas efektyviausias šio sezono pasirodymas LKL.

„Nevėžis“: T.J.Starksas 35 (4 rez. perd., 4/7 trit.), Rihardas Kuksikas 21 (4/8 trit.), Svenas Smajlagičius 14, Danielius Lavrinovičius 8, Amaras Sylla 6 (10 atk. kam.).

„CBet“: Emmanuelis Lecomte’as 29 (6 rez. perd.), Edvinas Šeškus 19 (7 rez. perd.), Laimonas Kisielius 13 (3/7 trit., 8 rez. perd.), Juanas Palaciosas 12 (7 atk. kam.), Tomas Zdanavičius 9 (7 atk. kam.).