Šaro „Barcelona“ nesulaikė L. Biručio, tačiau katalonai pervažiavo „Obradoiro“

Pergalę Ispanijos krepšinio lygoje sekmadienį iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (14/3) ekipa su Roku Jokubaičiu, kuri namuose 83:67 (19:19, 18:15, 20:16, 26:17) nugalėjo du lietuvius savo gretose turinčią Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (6/13) komandą.

Laurynas Birutis galingai žaidžia Ispanijos lygoje.<br>obradoirocab.com nuotr.

2022-02-06 16:10

Santjago de Kompostelos klubas ketvirtame kėlinyje pasivijo šeimininkus ir išlygino rezultatą 59:59. Bet tuomet užsivedęs Nikola Mirotičius su Kyle'u Kuričiumi padarė viską, kad ekipa spurtuotų 22:6 ir intriga būtų numarinta.

21 minutę ant parketo pralaimėjusių gretose žaidęs Laurynas Birutis pelnė 17 taškų (6/6 dvitaškiai, 5/9 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą, surinko 20 naudingumo balų ir buvo naudingiausias bei rezultatyviausias savo klube.

Biručio šio sezono vidurkis per žaidžiams 23 minutes ACB pirmenybėse siekia 13,3 taško, 5 atkovotus kamuolius ir 15,2 naudingumo balo.

10 minučių žaidęs R.Jokubaitis pelnė 4 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams Nikola Mirotičius įmetė 21 tašką (10 atk. kam.), Brandonas Daviesas – 11, Nickas Calathesas – 9 taškus (7 rez. perd.).

Laurynas Beliauskas per 16 minučių pasižymėjo 5 taškais (1/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), 3 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.