„Labas GAS“ šturmą atlaikęs „Neptūnas“ iš Prienų išvyko su pergale

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) po 4 dienų pertraukos ir vėl ginklus surėmė Klaipėdos „Neptūnas“ (8/11) bei Prienų „Labas GAS“ (1/19). Ir šįkart akistata Prienuose baigėsi Dainiaus Adomaičio auklėtinių pergale, pasiekta po įtemptos antrosios mačo dalies – 73:63 (23,15, 22:12, 8:20, 20:16). vasario 3-iąją klaipėdiečiai namie laimėjo 88:82.

Labas GAS“ ir „Neptūno“ dvikova.<br> LKL nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Feb 7, 2022, 8:56 PM, atnaujinta Feb 7, 2022, 10:15 PM

Prieniškiams tai jau buvo aštuntasis pralaimėjimas iš eilės.

„Neptūnas“ rungtynes pradėjo iškart apribodamas varžovų žaidimą (23:11), tik Eriko Venskaus keturios baudos pašvelnino rezultatą į pirmo ketvirčio pabaigą. Tahjus Eaddy ir Jovanas Kljajičius siekė tirpdyti „Labas GAS“ atsilikimą dar labiau (20:25), bet savo darbo ėmėsi Martynas Mažeika ir Julius Jucikas, o po poros Mato Jogėlos metimų „Neptūno“ persvara vėl buvo dviženklė – 36:22. Galiausiai į ilgąją pertrauką svečiai iškeliavo pirmaudami užtikrintai – 45:27.

J.Jucikas pirmojoje mačo dalyje ryškiausiai žibėjo „Neptūno“ gretose ir pelnė 13 taškų, atkovojo 4 kamuolius bei rinko 15 naudingumo balų.

Daugiau nei tris minutes trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai negalėjo pelnyti taškų, tad „Labas GAS“ spurtavo 8:0. Galiausiai pataikė J.Jucikas, tačiau jam atsakė Rapolas Ivanauskas ir skirtumas mažėjo iki vienaženklio – 38:47.

R.Ivanauskas galingai dėjimais drebino krepšį, o ginklų puolime svečiai neatrado. Maža to, T.Eaddy kėlinį uždarė tritaškiu ir „Labas GAS“ atsiliko jau tik 47:53.

A.Sidarevičius pataikė „Neptūnui“ kaip oras reikalingą tritaškį, kuomet tik prasidėjo ketvirtasis ketvirtis – 56:47. Tolimi šūviai užvedinėjo klaipėdiečius, tačiau šeimininkai niekaip neleido jiems atitolti – 53:59.

J.Kljajičius ir R.Ivanauskas išlaikė prieniškių viltį gyvą (59:63), tačiau E.Želionio šūvis, pataikytas likus pusantros minutės, praktiškai žudė šeimininkus.

Emocijos čia nesibaigė: R.Ivanauskui į veidą rėkęs Ž.Janavičius gavo techninę pražangą, tuo tarpu jo oponentas – nesportinę. Vis tik rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus.

Klaipėdiečiai vertėsi be sergančio Beno Griciūno, tačiau ant parketo grįžo Deividas Gailius, kuris per 17 minučių pelnė 4 taškus.

Juwanas Durhamas šįkart rungtyniavo su skrandžio problemomis, bet per 20 minučių surinko 11 taškų.