Dukart ekipą gelbėjęs M. Grigonis galiausiai kapituliavo: CSKA po trijų pratęsimų nusileido „Uniks“

Pirmadienį VTB Jungtinės lygos varžybose Mariaus Grigonio atstovaujamas Maskvos CSKA (9/4) turėjo žaisti net tris pratęsimus, o po jų galiausiai krito nuo Kazanės „Uniks“ (11/2) krepšininkų 103:105 (13:26, 28:16, 20:18, 16:17, 26:28) nusileido Kazanės „Unics“ (11/2).

M.Grigonis.<br>ZP/Scanpix nuotr.
Marius Grigonis.<br>Zuma/Scanpix nuotr.

Feb 7, 2022, 10:06 PM, atnaujinta Feb 7, 2022, 10:38 PM

Ketvirtame kėlinyje pirmavęs „Uniks“ jau galvojo apie pergalę, tačiau M.Grigonis išlygino rezultatą 77:77 ir ekipos privalėjo žaisti pirmąjį pratęsimą.

Per pirmąjį pratęsimą pasikartojo situacija: svečiai turėjo dviejų taškų persvarą ir lietuvis vėl baudomis išlygino skirtumą, o rezultatas tapo 85:85.

Trečią pratęsimą ekipos pradėjo esant rezultatui 92:92. Nors CSKA pradžioje spurtavo 5:0, „Uniks“ sugebėjo ne tik atsitiesti, tačiau ir išlyginti rezultatą 103:103.

Lemiamu buvo O.J.Mayo metimas paskutinėmis sekundėmis, nes tai buvo vienintelis krepšininko metimas „iš žaidimo“ – 105:103.

M.Grigonis iš viso aikštėje praleido 21 minutę ir per jas pelnė 7 taškus (0/1 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud.), išprovokavo 3 pražangas, 2 sykius suklydo, kartą pažeidė taisykles ir rungtynes baigė su 0 naudingumo balų.

„Uniks“: Mario Hezonja 31 (12/26 metimai, 10 atk. kam.), Johnas Brownas 16 (9 atk. kam.), Isaiah Canaanas 13 (3/7 trit.), Viačeslavas Zaicevas 10 (10 atk. kam.).

CSKA: Danielis Hackettas 33 (11/18 metimai, 7 kld.), Gabrielis Lundbergas 19 (2/8 trit.), Joelis Boloboy’us 12, Aleksejus Švedas 11 (5 rez. per.).