Po COVID-19 sugrįžęs Domantas Sabonis buvo blankus, o „Pacers“ subyrėjo Klivlande

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ komanda (19/36) svečiuose 85:98 (27:12, 20:24, 21:25, 17:37) svečiuose neatsilaikė prieš „Cleveland Cavaliers“ (33/21) ekipą.

Domantas Sabonis pelnė 9 taškus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 7, 2022, 7:26 AM, atnaujinta Feb 7, 2022, 8:42 AM

25 metų lietuviui tai buvo pirmasis mačas po izoliacijos dėl COVID-19.

Jis praleido trejas rungtynes, tačiau aikštėje atrodė blyškiai.

D.Sabonis per 26 min. surinko vos 9 taškus (4/8 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas ir 3 sykius prasižengė.

„Pacers“ prieš mačą sutarė, kad antras pagal rezultatyvumą komandos žaidėjas Caris LeVertas (18,7 taško) po mainų pereis būtent į Klivlando klubą.

„Pacers“ galingai pradėjo rungtynes ir pirmąjį kėlinį laimėjo 27:12, o paskui pirmavo 34:14.

Po dviejų kėlinių „Pacers“ pirmavo 47:36, o po trijų – 68:61, tačiau paskutinį ketvirtį pralaimėjo 20 taškų skirtumu.

Viską lėmė griūtis 0:19, kai rezultatas tapo 68:80.

„Cavaliers“: Cedi Osmanas 22 (4/6 dvitaškių, 4/10 tritaškių), Kevinas Love'as 19 (7 atk. kam.), Jarrettas Allenas (17 atk. kam.) ir Rajonas Rondo (12 rez. perd.) po 15.

„Pacers“: Chrisas Duarte 22 (5/7 dvitaškių), Duane'as Washingtonas 17, Justinas Holiday 10, Domantas Sabonis 9 (4/8 dvitaškių, 11 atk. kam.).