Eurolygos lyderių pažeminimas Stambule: „Fenerbahce“ leido „Real“ įmesti tik 51 tašką

Eurolygoje antradienį buvo žaidžiamos atidėtos 18-ojo turo rungtynės, kuriose Stambulo „Fenerbahce“ (12/10) priėmė sezono lyderį Madrido „Real“ (20/4) ir išrašė jam skaudų pralaimėjimą 66:51 (19:8, 8:9, 21:13, 18:21).

Madrido „Real“ – Eurolygos lyderis.<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Feb 8, 2022, 7:39 PM, atnaujinta Feb 8, 2022, 10:12 PM

„Fenerbahce“ laimėjo penktą klartą iš eilės.

Penktąją pergalę iš eilės Eurolygoje pasiekė Stambulo „Fenerbahče“ (12/10) ekipa, kuri namuose 66:51 (19:8, 8:9, 21:13, 18:21) nepaliko vilčių Madrido „Real“ (20/4) krepšininkams. Šioje dvikovoje kartu su Sretenu Radovičiumi bei Robertu Viklicky dirbo ir lietuvis Gytis Vilius.

Šeimininkai nokautavo svečius spurtu 17:0 pirmajame kėlinyje ir rezultatas tapo 19:8.

Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 27:17.

Po pertraukos „Fenerbahče“ ekipa ir toliau puikiai gynėsi.

Po trijų kėlinių jie pirmavo 48:30 ir madridiečiai jau nesugebėjo atkurti intrigos.

„Fenerbahce“: Marko Guduričius 12 (1/5 tritaškių), Dyshawnas Pierre‘as (8 atk. kam.) ir Melihas Mahmutoglu (2/7 tritaškių) po 10.

„Real“: Walteris Tavaresas 14 (9 atk. kam.), Sergio Llullis 12 (2/11 tritaškių, 5 atk. kam.), Rudy Fernandezas 9 (2/9 tritaškių).

Šios rungtynės turėjo vykti gruodžio 29-ąją, bet madridiečiai paprašė nukelti mačą, nes dėl COVID-19 neturėjo savo gretose aštuonių sveikų krepšininkų.

Vienas mačo teisėjų buvo lietuvis Gytis Vilius.

Per visą Eurolygos istoriją nuo 2000 metų komandos buvo žaidę jau 30 mačų, iš jų 21 laimėjo madridiečiai. Tarp jų – ir šio sezono 5-ojo turo rungtynes namuose 70:69.