J. Valančiūnas su „Pelicans“ įsibėgėja – krito trečiasis iš eilės varžovas

Brandonas Ingramas terorizavo svečių gynybą, pelnė 26 taškus, o „New Orleans Pelicans“ (22/32) klubas antradienio vakarą namie 110:97 (35:30, 29:23, 22:23, 24:21) įveikė Vakarų konferencijos autsaiderį „Houston Rockets“ (15/39) ir pratęsė savo pergalių seriją iki keturių rungtynių.

Jonas Valančiūnas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Feb 9, 2022, 7:00 AM, atnaujinta Feb 9, 2022, 7:34 AM

Šįkart nutrūko Jono Valančiūno dvigubų dviženklių seriją: dešimt kartų iš eilės aikštę su tokia statistika palikdavęs lietuvis šįkart per 24 minutes pelnė 13 taškų ir po krepšiais atsikovojo 8 kamuolius.

Mūsų krepšinio rinktinės žaidėjas šįkart prasižengė 5 kartus ir mačo pabaigą stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolo: treneriai nutarė neleisti J.Valančiūno kovoti per paskutiniąsias minutes.

„Pelicans“ žaidė pirmąsias rungtynes ​​po to, kai antradienį susitarė dėl mainų, po kurių į Naująjį Orleaną turi atvykti gynėjas C.J. McCollumas.

Nors pastarasis jau pasirodė Naujame Orleane, tačiau dar negalėjo žaisti, o ekipa privalėjo grumtis be Josho Harto ir Nickeil'o Alexanderio-Walkerio, kurie buvo išmainyti į „Cleveland Cavaliers“.

Abu krepšininkai dar sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolo antradienį ir sirgaliai aplodismentais pagerbė žaidėjus, o klubas palinkėjo sėkmės naujoje karjeros stotelėje.

Šeimininkų ekipos naujokas Herbas Jonesas pelnė mačo metu 10 taškų ir atkovojo 11 kamuolių – tai buvo jo pirmasis dvigubas dviženklis karjeroje „Pelicans“ gretose, o Naujasis Orleanas didžiąją žaidimo dalį pirmavo, buvo įgijęs net 19 taškų skirtumą, kai po B.Ingramo dėjimo rezultatas tapo 106:87.

Trečią kartą iš eilės ir septintą akistatą per aštuonias rungtynes ​​pralaimėjusiai „Rockets“ Kevinas Porteris jaunesnysis pelnė 27, o Christianas Woodas – 19 taškų.

Hjustono klubas pirmavo vos pirmame kėlinyje – 12:4, tačiau šeimininkai dar po pabaigoje persvėrė rezultatą 28:27, o po dviejų kėlinių buvo priekyje 64:53.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26 (10/14 dvit., 3 blok.), Jaxsonas Hayesas (4/6 dvit., 6/6 baud., 7 atk. kam.) ir Naji Marshallas po 14, Jonas Valančiūnas 13 (5/6 dvit., 8 atk. kam., 5 kld.), Jose Alvarado 12 (5/5 dvit.).

„Rockets“: Kevinas Porteris 27 (7/12 trit., 5 rez. perd., 7 kld.), Christianas Woodas 19 (2/7 dvit., 3/8 trit., 6/10 baud., 9 atk. kam.), Jalenas Greenas 12 (2/7 trit.), Alperenas Sengunas ir Garrisonas Mathewsas po 11.