Įspūdingas debiutas: lyg žvėris žaidęs D. Sabonis atvedė „Kings“ į pergalę

Antradienį Indianapolį palikęs ir prie „Sacramento Kings“ (21/36) komandos prisijungęs Domantas Sabonis vietos sirgaliams prisistatė teigiamai. Lietuvis buvo vienas iš pergalės kalvių, o jo atstovaujama ekipa namuose 132:119 (29:37, 42:27, 28:37, 33:18) pranoko „Minnesota Timberwolves“ (29/26) krepšininkus.

D.Sabonis debiutavo „Sacramento Kings“ ekipoje.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
D.Sabonis debiutavo „Sacramento Kings“ ekipoje.<br>AP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 10, 2022, 7:36 AM, atnaujinta Feb 10, 2022, 8:22 AM

32 minutes aikštėje praleidęs 25-erių 211 cm ūgio lietuvis atsiskleidė ryškiausiomis spalvomis.

D.Sabonis per 32 minutes įmetė 22 taškus (10/18 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Didžiąją dalį dvikovos vyko permaininga kova, tačiau aikštės šeimininkai lemiamą spurtą surengė įpusėjus ketvirtajam kėliniui.

9:0 atkarpą laimėjusi „Kings“ nutolo nuo savo priešininkų ir šventė pergalę dviženkliu pranašumu.

Puolėjas iš Lietuvos buvo trečias pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Rezultatyviau už D.Sabonį nugalėtojų gretose sužaidė tik Harrisonas Barnesas (30 taškų) ir De'Aaronas Foxas (27 taškai).

Svečių gretose išsiskyrė D'Angelo Russellas, kuris įmetė 29 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Šiose rungtynėse D.Sabonis rungtyniavo ne su sau įprastu 11-uoju, o 10-uoju numeriu.

Lietuvis juo bus pažymėtas viso savo laikotarpio Sakramento komandoje metu.

„Kings“ klube 11-as marškinėlių numeris yra neliečiamas – šiuo skaičiumi pažymėti Bobo Davieso marškinėliai yra iškelti į arenos palubes.

„Sacramento Kings“: Harrisonas Barnesas 30, De'Aaronas Foxas 27, Domantas Sabonis 22, Davionas Mitchellas 18.

„Minnesota Timberwolves“: D'Angelo Russellas 29, Anthony Edwardsas 26, Karlas-Anthony Townsas 21, Jadenas McDanielsas 13.