Tvirtą varžovą gavęs J. Valančiūnas aikštę su „Pelicans“ vyrukais paliko nuliūdęs

Jono Valančiūnas kartu su „New Orelans Pelicans“ (22/33) ekipa namuose 97:112 (24:27, 31:29, 18:27, 24:29) neprilygo „Miami Heat“ (36/20) krepšininkams.

AP/Scanpix nuotr.

Feb 11, 2022, 7:12 AM, atnaujinta Feb 11, 2022, 7:39 AM

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Po pertraukos tik 1 tašku pirmavę svečiai per kiek daugiau nei minutę sugebėjo savo pranašumą padidinti iki 8 taškų.

„Heat“ krepšininkai turėdami persvarą sėkmingai kontroliavo rungtynes, tačiau likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes komandas skyrė tik 7 taškai. Pajautęs, kad šeimininkai gali kabintis į pergalę, iniciatyvos ėmėsi Jimmy Butleris.

„Heat“ lyderis pelnė 6 iš paskutinių 8 komandos taškų ir užtikrino Majamio ekipos pergalę.

Jonas Valančiūnas per 33 minutes surinko 16 taškų (6/7 dvit., 0/1 trit., 4/4 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovų metimą ir 3 kartus suklydo.

Tačiau lietuvis nesugebėjo susitvarkyti su „Heat“ vidurio puolėju Bamu Acebayo. Amerikietis per 35 minutes pasižymėjo 29 taškais (13/21 dvit., 3/4 baudos), 10 atkovotų ir 3 perimtais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu ir 1 klaida.

„Pelicans“: Jose Alvarado 17, Devonte Grahamas ir Jonas Valančiūnas (9 atk. kam.) po 16, C.J. McCollumas (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Brandonas Ingramas (5 kld.) po 15.

„Heat“: Bamas Adebayo (10 atk. kam.) ir Jimmy Butleris (8 atk. kam.) po 29, Kyle'as Lowry 14 (11 atk. kam., 11 rez. perd., 4 per. kam.), Dewayne'as Dedmonas 11 (7 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 10.