Dviejų Eurolygos komandų mūšis Prancūzijoje – su dviem pratęsimais: D. Motiejūnas ir M. Jamesas liko be pergalės

Prancūzijos krepšinio čempionate sekmadienį įvyko dviejų Eurolygos komandų akistata, kurioje Donato Motiejūno atstovaujamas „Monaco“ (12/7) svečiuose po dviejų pratęsimų pralaimėjo Vilerbano ASVEL (13/6) komandai 79:87 (7:14, 22:11, 13:22, 22:17; 8:8, 7:15).

Donatas Motiejūnas.<br>G. Bitvinsko nuotr.

Feb 13, 2022, 11:08 PM

Ketvirtadienį namuose Kauno „Žalgiriui“ 82:83 Eurolygos rungtynes pralaimėjęs „Monaco“ gavo antrą antausį per savaitę.

Lietuvis buvo vienas „Monaco“ lyderių – jis per 36 min. pelnė 12 taškų (5/7 dvitaškių, 0/2 tritaškio, 2/4 baudų) ir atkovojo 6 kamuolius.

Aikštėje siautėjo „Monaco“ gynėjas Mike'as Jamesas, kuris 42 min. surinko 23 taškus (7/19 dvitaškių, 1/8 tritaškių, 6/7 baudų., atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje ASVEL pirmavo 64:58, tačiau po M.Jameso, Leo Westermanno ir Alphos Diallo metimų rezultatas tapo lygus.

Per pirmąjį pratęsimą „Monaco“ galėjo laimėti, bet Willas Thomasas prametė vieną iš dviejų baudų metimų, o M.Jamesas nepataikė – 72:72.

Antrajame pratęsime ASVEL atitrūko 79:72 ir nepaliko vilčių svečiams.

Vilerbano komandai 21 tašką pelnė Marcos Knightas (11 atk. kam.), 19 – Chrisas Jonesas, 16 – Matthew Strazelis.