„Lakers“ pergalę apkartino A. Daviso trauma

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį vykusiose NBA rungtynėse pergalę po itin dramatiškos kovos iškovojo „Los Angeles Lakers“ (27/31) krepšininkai.

A.Davisas patyrė traumą.<br> ZP/Scanpix nuotr.

Feb 17, 2022, 8:07 AM, atnaujinta Feb 17, 2022, 8:15 AM

Los Andželo klubas savo žiūrovų akivaizdoje 106:101 (27:27, 19:26, 25:26, 35:22) pranoko „Utah Jazz“ (36/22) ekipą, o pergalės džiaugsmą apkartino lyderio trauma.

„Lakers“ dar iki ilgosios pertraukos neteko Anthony Daviso – krepšininkas susižeidė čiurną ir nebaigė dvikovos.

Vis dėlto tai neišmušė aikštės šeimininkų iš vėžių – lyderio estafetę perėmė LeBronas Jamesas.

Karalius vedė savo komandą į pergalę ir per 40 minučių įmetė 33 taškus (11/15 dvit., 3/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Jazz“ ekipoje spindėjo Donovano Mitchello žvaigždė.

Jis per 37 minutes pelnė 37 taškus (8/13 dvit., 5/11 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3, perėmė 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 33, Anthony Davisas ir Russellas Westbrookas po 17, Malikas Monkas 13.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 37, Bojanas Bogdanovičius 15, Jordanas Clarksonas 13.