Ignas Brazdeikis sulaukė savojo šanso NBA

Retai ant NBA parteko išbėgantis Ignas Brazdeikis šį kartą sulaukė galimybės priminti apie save. Lietuvio atstovaujama „Orlando Magic“ (13/47) ekipa savo aikštėje 109:130 (25:37, 28:35, 29:32, 27:26) buvo sutrypta „Atlanta Hawks“ (28/30) krepšininkų.

I.Brazdeikis (su kamuoliu) įmetė 6 taškus.<br>AP/Scanpix nuotr.

2022-02-17 07:22, atnaujinta 2022-02-17 07:24

Anksti nutolę varžovai leido „Magic“ strategui į aikštę mesti rečiau pasireikšti gaunančius krepšininkus, o tarp jų atsidūrė ir I.Brazdeikis.

23-ejų 198 krepšininkas per 12 minučių įmetė 6 taškus (1/4 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Rungtynių likimas buvo išspręstas dar iki ilgosios pertraukos – Atlantos ekipa susikrovė triuškinantį pranašumą, kurį savo rankose laikė ir antroje dvikovos pusėje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose sužaidė Bogdanas Bogdanovičius.

Serbas per 26 minutes įmetė 23 taškus (5/7 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Magic“: Cole'as Anthony 23, Jalenas Suggsas 19, Franzas Wagneris 12, Mo Bamba 11, Wendellas Carteris 10.

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 23, Trae Youngas 22, Kevinas Huerteris 15, De'Andre Hunteris 14.

„Nauja diena“: kodėl iškrėsta Darbo partijos būstinė?