Ataką po atakos J. Valančiūno „Pelicans“ taškais šėręs L. Dončičius buvo per žingsnį nuo karjeros rekordo

Antrąją nesėkmę iš eilės NBA pirmenybėse patyrė Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (23/36) ekipa. Naujojo Orleano klubas namuose 118:125 (27:45, 31:26, 23:34, 37:20) nusileido „Dallas Mavericks“ (35/24) krepšininkams.

J.Valančiūnas (dešinėje) ir L.Dončičius.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2022-02-18 06:51

29-erių 213 cm ūgio lietuvis per 34 minutes įmetė 16 taškų (8/11 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 18 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Vis dėlto galingas lietuvio žaidimas kovojant dėl kamuolių nublanko prieš priešininkų gretose spindėjusio Luka Dončičiaus spektaklį.

22-ejų slovėnas per 38 minutes įmetė net 49 taškus (10/21 dvit., 7/14 trit., 8/12 baud.).

Maža to L.Dončičius pademonstravo savo universalumą ir kartu atkovojo 15 kamuolių bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Įspūdingą pasirodymą puolime surengęs Slovėnijos krepšininkas buvo vos per žingsnį nuo geriausio karjeros rezultatyvumo pasirodymo.

Iki tol L.Dončičius daugiausiai per vienerias NBA rungtynes buvo įmetęs 51 tašką.

Svečiai iš Dalaso uraganinį puolimą ėmė demonstruoti jau pirmajame kėlinyje, kurio metu susikrovė ne tik 45 taškus, bet ir solidų 18 taškų pranašumą.

Dviženklę persvarą svečiai laikė praktiškai visos dvikovos metu – „Pelicans“ prie varžovų sugebėjo priartėti tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje.

L.Dončičiui labiausiai talkino Jalenas Brunsonas, kuris įmetė 23 taškus.

„Pelicans“ gretose rezultatyviausiai sužaidė komandos naujokas C.J. McCollumas, kuris įmetė 38 taškus.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 38, Jaxsonas Hayesas 18, Jonas Valančiūnas 16, Brandonas Ingramas ir Devonte Grahamas po 12.

„Mavericks“: Luka Dončičius 49, Jalenas Brunsonas 23, Maximilianas Kleberas 20, Dorianas Finney-Smithas 14.