Turkijos taurės finale – V. Micičiaus šou ir „Anadolu Efes“ triumfas

Turkijos taurės finale Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai 86:72 (16:14, 25:13, 21:22, 24:23) įveikė Stambulo „Fenerbahce“ ekipą.

Turkijos taurės finale – V. Micičiaus šou ir „Anadolu Efes“ triumfas<br> anadoluefessk.org nuotr.

Feb 20, 2022, 8:21 PM

Pamatus pergalei „Anadolu Efes“ pasitiesė antrajame kėlinyje. Ketvirtį Eurolygos čempionai pradėjo spurtu 9:0, o antroje kėlinio pusėje surengė dar vieną įspūdingą – 11:0 spurtą, po kurio pirmavo 38:22.

Čempionams Vasilije Micičius per 33 minutes pelnė 23 taškus (3/4 dvit., 3/8 trit., 8/8 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 23, Tiboras Pleissas 20, Rodrigue’as Beaubois 19, Adrienas Moermanas 13.

„Fenerbahce“: Devinas Bookeris, Marko Guduričius 15, Jehyve Floydas, Melihas Mahmutoglu ir Anthony Starksas po 10.