Atidėtose Eurolygos naujokų rungtynėse – D. Motiejūno dvigubas dviženklis ir „Monaco“ pergalė prieš „Uniks“

Eurolygoje antradienį buvo žaidžiamos vienos rungtynės – atidėtame 20-ojo turo mače Donato Motiejūno atstovaujamas „Monaco“ (13/13) klubas namuose įveikė Kazanės „Uniks“ (13/12) ekipą 79:76 (22:19, 22:17, 17:19, 18:21).

D.Motiejūnas.<br>Klubo nuotr.

Feb 22, 2022, 9:05 PM, atnaujinta Feb 22, 2022, 11:19 PM

D.Motiejūnas antrą kartą šį sezoną surinko dvigubą dviženklį – jis per 20 mi. Pelnė 11 taškų (4/5 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 0/1 baudų), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, kartą prasižengė ir padarė 2 klaidas, surinkęs 22 naudingumo balus.

„Monaco“ ekipos pergalę lėmė paskutinėje atakoje likus 6 sek. Mike'o Jameso pataikytas tritaškis.

Prieš tai O.J.Myao išlygino rezultatą likus 24 sek. (76:76).

Po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 44:36, o po pertraukos buvo įgiję dviženklę persvarą – 46:36, 53:40.

Nors „Uniks“ priartėjo iki 58:52, ketvirtojo kėlinio pradžioje „Monaco“ jau turėjo rekordinę persvarą 70:55.

Tačiau tuomet „Uniks“ spurtavo 18:4 ir likus beveik 2 min. komandas skyrė tik taškas – 74:73.

Likus 57 sek. Willas Thomasas padidino skirtumą iki 76:73, bet viską lėmė paskutinė ataka.

„Monaco“: Mike’as Jamesas 25 (3/11 tritaškių, 7 rez. perd.), Alpha Diallo (9 atk. kam.) ir Donatas Motiejūnas (10 atk. kam.) po 11, Donta Hallas 10 (7 atk. kam.), Danilo Andjušičius 9.

„Uniks“: Mario Hezonja 20 (8 atk. kam.), Johnas Brownas 16 (8 atk. kam.), O.J.Mayo 15 (5/6 tritaškių), Marco Spissu 10.

Abu klubai pirmą sezoną rungtyniauja Eurolygoje, tačiau pretenduoja į ketvirtfinalį.

Praėjusį sezoną komandos kovėsi Europos taurės finale, kurį laimėjo „Monaco“.

„Monaco“ klubas prieš taurių savaitės pertrauką patyrė skaudžią nesėkmę namusoe prieš Kauno „Žalgirį“.

„Uniks“ pralaimėjo 4 iš 5 pastarųjų rungtynių ir įveikė tik „Žalgirį“ Kaune.