Ketvirtadienį Eurolygos rungtynėse Vilerbano ASVEL (9/17) klubas namuose po atkaklios kovos 80:82 (21:21, 19:22, 15:17, 25:22) nusileido Berlyno ALBA (9/16) krepšininkams.

Sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę ALBA krepšininkai pratęsė ASVEL pralaimėjimų seriją<br> imago images/PanoramiC/Scanpix nuotr.
Sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę ALBA krepšininkai pratęsė ASVEL pralaimėjimų seriją<br>LDLC ASVEL twitter nuotr.

Feb 24, 2022, 9:58 PM, atnaujinta Feb 25, 2022, 12:35 AM

Likus žaisti 5 minutes ASVEL krepšininkai pirmavo 68:66, tačiau tuomet rungtynių šeimininkai pateko į itin prastą trijų minučių atkarpą.

Vilerbano ekipa per tris minutes pelnė du taškus, tačiau į savo krepšį praleido net 9 ir atsidūrė ant bedugnės krašto.

Likus žaisti mažiau nei 20 sekundžių ASVEL atsilikinėjo 8 taškais, tačiau šeimininkus stengėsi išgelbėti Chrisas Jonesas. Amerikietis pataikė tritaškį likus žaisti 12 sekundžių, padėjo išprovokuoti varžovų klaidą, o po 3 sekundžių ir pražangą.

Pataikęs abu baudos metimus C.Jonesas atsilikimą sumažino iki 3 taškų (77:80). ASVEL nedelsdami prasižengė prieš Berlyno krepšininkus, o prie baudų linijos stojęs Maodo Lo pataikė tik vieną metimą.

Vengdami tritaškio iškart prasižengė ir ALBA krepšininkai, prie baudų linijos pasiųsdami Paulą Lacombe. Prancūzo rankos nedrebėjo ir abi baudas pataikęs krepšininkas skirtumą sumažino iki vieno taško (80:81).

Nepraėjus net sekundei ir likus žaisti 5 sekundes prie baudų linijos kitoje aikštės pusėje buvo pasiųstas Luke’as Sikma, tačiau krepšininkas sugebėjo pataikyti tik 1 metimą. Lemiamoje atakoje C.Jonesas bandė dvitaškiu išplėšti pratęsimą, tačiau jo metimą blokavo Jaleenas Smithas.

ASVEL: Chrisas Jonesas 22, Paulas Lacombe 18, Marcosas Knightas 11.

ALBA: Jaleenas Smithas 16, Jonas Mattisseckas 13, Maodo Lo 12, Johannesas Thiemannas 10, Luke'as Sikma 8.

Vilerbano klubas pralaimėjo 6 rungtynes paeiliui ir po 26 rungtynių turėdami 9 pergales užima 15-ąją vietą.

ALBA sužaidė 25 rungtynes ir su 9 laimėjimais žengia 14-oje pozicijoje.

Pirmoji klubų akistata Vokietijoje baigėsi ASVEL pergale 71:67.