D. Sabonio fiesta: sužvėrėjęs lietuvis buvo nesulaikomas, bet pergalei to nepakako

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusiose NBA rungtynėse Domantas Sabonis užkūrė tikrą vakarėlį, bet jo atstovaujamai „Sacramento Kings“ (22/39) komandai pergalės iškovoti nepavyko.

Domantas Sabonis sužaidė įspūdingas rungtynes.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2022-02-25 07:32, atnaujinta 2022-02-25 07:45

Sakramento klubas savo žiūrovų akivaizdoje 104:124 (25:35, 33:28, 29:29, 17:32) nusileido „Denver Nuggets“ (34/25) krepšininkams.

25-erių 211 cm ūgio puolėjas tapo labiausiai pastebima akistatos figūra – lietuvis per 37 minutės įmetė 33 taškus (13/20 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo net 14 atkovotų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvos rinktinės bokštas pranoko net serbų milžiną Nikolą Jokičių.

Jis per 34 minutės įmetė 25 taškus (7/11 dvit., 2/4 trit., 5/7 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Aikštės šeimininkai savo varžovams priešinosi tris kėlinius, bet ketvirtajame komandų lygis ėmė skirtis.

„Nuggets“ vis labiau tolo nuo varžovų, o artėjant paskutiniosioms dvikovos minutėms komandas jau skyrė triuškinantis skirtumas.

Prieš dvikovą nebuvo pamiršti ir visą pasaulį sukrėtę įvykiai Ukrainoje.

„Kings“ komandai atstovaujantis ukrainietis Aleksejus Lenas sulaukė palaikymo, o karo fronte likusi jo tėvynė buvo pagerbta tylos minute.

„Sacramento Kings“: Domantas Sabonis 33, De'Aaronas Foxas 20, Harrisonas Barnesas 14.

„Denver Nuggets“: Willas Bartonas 31, Nikola Jokičius 25, Monte Morrisas 19, Aaronas Gordonas 12.