Sekmadienio Eurolygos dvikovoje – serbų džiaugsmas: nukovė „Fenerbahce“

Neįprasta, bet tiesa – Eurolygos rungtynės vyko sekmadienį. Tai buvo dėl koronaviruso atkelta 19-ojo turo dvikova, kurioje susigrūmė vietos Belgrado „Crvena zvezda“ (10/15) ir Stambulo „Fenerbahce“ (12/12) ekipos.

Aikštės šeimininkai palaužė turkus.<br>Crvena zvezda twitter nuotr.

Feb 27, 2022, 11:58 PM, atnaujinta Feb 28, 2022, 12:08 AM

Dvikovą po atkaklios kovos 74:69 (20:18, 21:19, 18:23, 15:9) laimėjo „Crvena zvezda“ krepšininkai.

Visos akistatos metu vyko lygi permaininga kova. Rungtynes keik geriau pradėję aikštės šeimininkai pirmoje dvikovos pusėje įgijo dviženklį pranašumą, bet jo neišsaugojo.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Fenerbache“ priartėjo prie savo varžovų ir prieš ilgąją pertrauką sumažino savo deficitą – 37:41.

Po pertraukos aikštėje virė apylygė kova – turkai išsiveržė į priekį, bet netrukus aikštės šeimininkai susigrąžino persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi kova taškas į tašką, o joje šaltesnius nervus pademonstravo „Crvena zvezda“ krepšininkai.

„Crvena zvezda“: Nikola Kaliničius 11,Ognjenas Dobričius, Dejanas Davidovacas po 9.

„Fenerbahce“: Danilo Barthelis 15, Marko Guduričius 14, Devinas Bookeris 11.