Nutrūko pergalinga Kauno „Žalgirio“ serija Eurolygoje. Lietuvos čempionai penktadienį išvykoje po atkaklios kovos nusileido Berlyno ALBA klubui – 74:82 (24:24, 6:20, 20:15, 24:23).

Iki galo kovojusio „Žalgirio“ pastangų neužteko: ALBA nutraukė kauniečių pergalių seriją.<br> zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Mar 3, 2022, 8:49 PM, atnaujinta Mar 3, 2022, 11:28 PM

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie gana greitai perėmė iniciatyvą 10:5. Visgi kauniečiai sureagavo į ALBA padiktuotą tempą ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Pirmąjį kėlinį taikliu metimu su sirena užbaigė Lukas Lekavičius – 24:24.

Antrojo kėlinio metu kauniečių puolimas visiškai sustojo. Po tritaškį pataikė Artūras Milaknis ir Paulius Jankūnas, tačiau tai buvo visi žalgiriečių taškai. Tragiškas antrasis ketvirtis leido ALBA žaidėjams susikrauti 14 taškų persvarą – 44:30.

Po ilgosios pertraukos aktyvensi grįžę kauniečiai sugebėjo sumažinti deficitą iki trijų taškų (50:53), tačiau ketvirčio pabaigoje ALBA vėl surengė spurtą, kuris leido susigražinti pranašumą – 50:59.

Ketvirtą kėlinį ALBA pradėjo keturiais tolimais metimais, iš kurių net tris pataikė Johannesas Theimannas – 71:55.

Lemiamu metu žalgiriečiams dar buvo pavykę kiek sumažinti skirtumą, tačiau ALBA išlaikė persvarą ir šventė pergalę. Iki šios nesėkmės kauniečiai Eurolygoje fiksavo trejų laimėtų rungtynių seriją.

Kauniečiams amerikietis Tyleris Cavanaugh įmetė 18 taškų (3/6 trit.) ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.

„Žalgiris“: T.Cavanaugh 18 (6 atk. kam.), A.Milaknis 15, J.Nebo 12 (8 atk. kam.), L.Lekavičius 9 (5 rez. perd.), P.Jankūnas 8, J.Strelniekas 7 (9 rez. perd.), N.Giffey 3, J.Lauvergne 2, M.Blaževičius 1, E.Ulanovas 0 (6 atk. kam.), K.Lukošiūnas 0.

ALBA: J.Thiemannas 17, J.Smithas 16, M.Lo 12, L.Sikma 12.