Belgrade – netikėta „Crvena zvezda“ pergalė prieš Madrido „Real“

Belgrado „Crvena zvezda“ (12/15) krepšininkai namų Eurolygos rungtynėse 65:62 (16:15, 19:13, 8:14, 22:20) įveikė Madrido „Real“ (20/7) klubą.

„Crvena zvezda“ namuose siekia palaužti Madrido „Real“<br>KK Crvena zvezda mts twitter nuotr.

Mar 8, 2022, 7:51 PM, atnaujinta Mar 8, 2022, 10:22 PM

Likus žaisti tris minutes šeimininkai turėjo vieno taško pranašumą – 57:56, tačiau Dežanas Davidovacas sugebėjo pelnyti šešis taškus paeiliui ir likus žaisti kiek daugiau nei minutę suteikė savo ekipai solidų 7 taškų pranašumą.

Į tai dviem tiksliais tritaškiais atsakė Sergio Llullas. Likus žaisti 12 sekundžių Nikola Ivanovičius keliavo prie baudų linijos ir pataikius abi baudas Belgrado ekipa pirmavo trimis taškais – 65:62. S.Llullo tolimas metimas likus žaisti tris sekundes buvo netikslus ir „Crvena zvezda“ šventė pergalę.

„Crvena zvezda“: Nikola Ivanovičius ir Dežanas Davidovacas po 13, Nate’as Woltersas 12, Ognjenas Dobričius 9.

„Real“: Sergio Llullas 20, Walteris Tavaresas 11.

„Crvena zvezda“ laimėjo tris rungtynes paeiliui ir su 12 laimėjimų po 27 rungtynių užima 13-ąją poziciją.

„Real“ Eurolygoje pralaimėjo keturias rungtynes iš eilės, tačiau turėdami 20 pergalių žengia 2-oje vietoje.

Pirmas tarpusavio rungtynes Madride laimėjo šeimininkai 79:67.