Emocijos NBA: Domantas Sabonis išvytas iš rungtynių su „Knicks“

Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (24/43) ekipa pirmadienį namuose patyrė pralaimėjimą NBA lygoje, kai nusileido „New York Knicks“ (27/38) klubui – 115:131 (33:17, 30:31, 24:44, 28:39).

Domantas Sabonis.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 8, 2022, 7:59 AM, atnaujinta Mar 8, 2022, 8:35 AM

Įspūdingai dvikovą pradėję šeimininkai greitai susikrovė pranašumą, o po ilgosios pertraukos turėjo 15 taškų persvarą – 63:48.

Vis dėlto vaizdas aikštėje apsivertė po ilgosios pertraukos. Net 44 taškus per trečiąjį ketvirtį pelnę „Knicks“ panaikino turėtą deficitą ir įsiveržė į priekį 92:87.

Svečiai tempo nemažino ir lemiamo ketvirčio metu. Juliaus Randle‘o vedami Niujorko miesto komandos žaidėjai galingai užbaigė rungtynes ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Pastarasis „Kincks“ klubui pelnė net 46 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Krepšininikas pagerino asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą.

Rungtynių pabaigoje neatlaikė ir D.Sabonio nervai. Aukštaūgis po abejotino teisėjų sprendimo jam skirti baudą užsipuolė arbitrus, gavo dvi technines pražangas ir buvo išvytas iš aikštės.

D.Sabonis „Kings“ komandai įmetė 19 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 24, Harrisonas Barnesas 23, Domantas Sabonis 19 (13 atk. kam.), Donte DeVincenzo 13.

„Knicks“: Juliusas Randle’as 46 (8/16 trit., 10 atk. kam.), R.J.Barrettas 29 (8 atk. kam.), Immanuelis Quickley 27.