Eurolygoje Belgrado „Crvena zvezda“ pratęsė pergalių seriją iki keturių laimėjimų: vėl nurungtas „Maccabi“

Ketvirtadienį busimoje šio sezono Eurolygos finalo ketverto sostinėje Belgrade santykius aiškinosi dvi šalia vienas kitos turnyro lentelėje stovinčios ekipos: vietos „Crvena zvezda“ ir Tel Avivo „Maccabi“. Šeimininkams ir antrąkart pavyko palaužti Izraelio klubą 84:77 (24:10, 18:29, 23:21, 19:17).

Tel Avivo „Maccabi“ ekipa<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 10, 2022, 8:55 PM, atnaujinta Mar 11, 2022, 12:29 AM

Iki ketvirtadienio abi ekipos turėjo po 12 laimėjimų, tačiau Izraelio krepšininkai buvo sužaidę dviem mačais mažiau.

„Crvena zvezda“ šią savaitę sužaidė atidėtą turnuro akistatą ir nugalėjo 65:62 galingąjį, tačiau šiuo metu stringantį Madrido „Real“.

Tai jau tada buvo trečioji iš eilės serbų sėkmė Eurolygoje, o dabar jie padidino seriją iki keturių pergalių.

Tuo tarpu „Maccabi“ praėjusiame ture šiaip ne tai palaužė Vitorijos „Baskonia“ 94:93, o per pastrauosius septynis mačus iškovojo penkias pergales.

Pirmojo rato akistatoje Tel Avive svečiai iš Belgrado nugalėjo 75:63.

Belgrado klubas jau pirmoje dvikovos dalyje išsiveržė į priekį 35:19, tačiau iki ilgosios pertraukos šis skirtumas sumenko iki vieno metimo 39:42.

Nors „Maccabi“ trečiame kėlinyje sugebėjo persverti rezultatą 60:59, tačiau serbai atsakė spurtu 13:0 ir pabėgo 72:60 ir svečiai neatsitiesė.

Šeimininkai kovą dėl kamuolių laimėjo net 42:26. Net 18 kamuolių jie nusiėmė puolime.

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius 15 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Nate‘as Woltersas 12, Austinas Hollinsas 11, Ognjenas Dobričius 10 (5 atk. kam.), Ognjenas Kuzmičius 8 (8 atk. Kam.).

„Maccabi“: Jamesas Nunnally 24 (4/9 tritaškių), Scottie Wilbekinas 14, Derrickas Williamsas 13, Ante Žižičius 10 (7 atk. kam.).