NBA lygoje Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (24/45) išvykoje 125:134 (42:37, 25:34, 21:29, 37:34) neprilygo „Utah Jazz“ (42/25) krepšininkams.

Be D. Sabonio žaidusios „Kings“ ekipos įspūdingas D. Foxo pasirodymas nuo pralaimėjimo neišgelbėjo<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Mar 13, 2022, 7:50 AM

Šeimininkai į lemiamą kėlinį žengė turėdami 12 taškų persvarą (100:88) ir šios persvaros neišbarstė. Sakramento ekipa du kartus atsilikimą buvo sumažinusi iki 5 taškų, tačiau jėgų lemiamam spurtui nebeužteko.

Sakramento klube puikias rungtynes sužaidė De’Aaronas Foxas. Gynėjas per 41 minutę pelnė 41 tašką (10/21 dvit., 5/11 trit., 6/6 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, kartą blokavo varžovų metimą ir 2 kartus suklydo.

Nugalėtojus į priekį vedė Jordanas Clarksonas, kuris per 35 minutes surinko 45 taškus (8/8 dvit., 7/13 trit., 8/8 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir blokavo po 1 kamuolį ir 2 kartus suklydo.

Domantas Sabonis dėl asmeninių priežasčių nerungtyniavo.

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 45, Bojanas Bogdanovičius 26, Donovanas Mitchellas 25, Hassanas Whiteside’as 12.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 41, Harrisonas Barnesas 18, Davionas Mitchellas 14, Trey’us Lylesas 13, Chimezie Metu 12.