Įspūdingas K. Duranto žaidimas atvedė „Nets“ ekipą į pergalę

Ankstyvose sekmadienio NBA rungtynėse Kevino Duranto vedama „Brooklyn Nets“ (35/33) 110:107 (35:30, 27:30, 26:23, 22:24) nugalėjo „New York Knicks“ (28/40) krepšininkus.

Įspūdingas K. Duranto žaidimas atvedė „Nets“ ekipą į pergalę<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2022-03-13 22:31

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei rezultatas buvo lygus – 103:103, tačiau tiksliu tritaškiu šeimininkus į priekį išvedė K.Durantas, o į tai sekančioje atakoje dėjimu atsakė Juliusas Randle’as.

K.Durantas kitos savo atakos metu ir vėl pabandė įsirašyti į savo sąskaitą tris taškus, tačiau metimas buvo netikslus. Likus žaisti 9 sekundes Bruce’as Brownas perėmė kamuolį iš Evano Fournier, o po poros sekundžių K.Durantas buvo pasiųstas prie baudų linijos, kur realizavo abu baudos metimus.

Rezultatui esant 108:105 „Nets“ vengdami varžovų tritaškio prasižengė prieš RJ Barrettą, o kanadietis abu baudos metimus realizavo. Galiausiai likus žaisti nepilnas 2 sekundes lemiamų baudų stojo mesti K.Durantas ir patyrusio amerikiečio rankos nedrebėjo.

K.Durantas per 43 minutes surinko 53 taškus (15/24 dvit., 4/13 trit., 11/12 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

„Nets“: Kevinas Durantas 53 (6 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kld.), Andre Drummondas 18 (10 atk. kam.), Bruce'as Brownas 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Nicolas Claxtonas 10 (5 atk. kam.).

„Knicks“: Juliusas Randle'as 26, Evanas Fournier 25 (5 rez. perd.), RJ Barrettas 24.